Jackowski miał wizję o wyborach w Polsce. Twierdzi, że wie, kiedy i w jaki sposób się odbędą

Jackowski miał wizję o wyborach w Polsce. Twierdzi, że wie, kiedy i w jaki sposób się odbędą Źródło: youtube krzysztof jackowski

Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję. W głowie jasnowidza pojawiły się obrazy dotyczące nadchodzących wyborów. Jackowski twierdzi, że już wie, kiedy i w jaki sposób zostaną przeprowadzone.

Krzysztof Jackowski bacznie przygląda się sytuacji w kraju i swoim wizjom. Analizując bieżące wydarzenia, w głowie jasnowidza pojawiły się nowe obrazy, które rzekomo pokazały, jak w Polsce odbędą się wybory prezydenckie. Człuchowianin twierdzi, że w wizjach pokazała się dokładna data, ale także sposób, w jaki mogłyby zostać przeprowadzone. 

Krzysztof Jackowski z nową wizją dotyczącą wyborów w Polsce 

Wybory prezydenckie mają się odbyć 10 maja, jednak ze względu na sytuację w kraju i na świecie, wiele osób zastanawia się, w jaki sposób miałyby zostać przeprowadzone, a także nad tym, czy w ogóle do nich dojdzie, czy tak, jak komunie zostaną przełożone na inny termin. 

Krzysztof Jackowski twierdzi, że w swojej ostatniej wizji zobaczył dokładnie to, co będzie miało miejsce w kraju. Zgodnie z jego słowami, wiadomo już, kiedy i jak odbędą się wybory prezydenckie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof Jackowski zna datę wyborów prezydenckich?

Wizja, która pojawiła się w głowie jasnowidza, przedstawia wielką kłótnię, do której dojdzie. Nieporozumienia będą miały miejsce ze względu właśnie na wybory

- Będzie duża awantura w przez te wybory, ale ja mam takie wrażenie, że sytuacja się uspokoi w naszym kraju za mniej więcej piętnaście dni. Mimo wszystko będzie awantura przed wyborami, chyba słuszna. Nie można nazwać tego okresu czasem kampanii przedwyborczej - powiedział Krzysztof Jackowski. 

Kiedy więc odbędą się wybory? Krzysztof Jackowski nie podaje dokładnej daty, kiedy miałby się odbyć. Jasnowidz przekazał, że w jego odczuciu wybory zostaną przesunięte. 

- Wybory będą przesunięte w czasie w moim odczuciu - przekazał Krzysztof Jackowski. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazdor disco polo jawnie namawia do łamania kwarantanny. Jego słowa oburzyły tysiące internautów

2. Smutne informacje, nie żyje uwielbiany aktor. Zaraził się koronawirusem

Na ten moment słowa Jackowskiego odwzorowują nastroje społeczne. Według badań opinii publicznej, większość Polaków opowiada się za tym, aby majowe wybory prezydenckie zostały przeniesione na późniejszy termin. Póki co, rząd Mateusza Morawieckiego nie widzi jednak oficjalnych przesłanek do skorygowania daty elekcji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koronawirus może wrócić w przyszłym roku? Wirusolog tłumaczy
  2. Nie żyje ikoniczna postać angielskiej piłki nożnej. Zmarł na wirusa w młodym wieku, oficjalny komunikat klubu
  3. Husky zakradł się do łóżka dziecka. Chwilę potem stała się niesamowita rzecz, nagranie pokochały miliony internautów
  4. 45 nowych przypadków koronawirusa w Polsce. Najgorsza sytuacja w kilku województwach
  5. Córka Zbigniewa Wodeckiego w końcu przerwała milczenie. Ujawniła długo skrywany sekret
  6. Partner Magdy Gessler jest lekarzem. Przekazała przykre wieści o jego pracy, jest jej smutno

źródło: se

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News