Krzysztof Jackowski miał wizję
YouTube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Irmina Jach - 26 Września 2020

Spełniła się czarna wizja Krzysztofa Jackowskiego? Stało się wczoraj, nikt nie może uwierzyć

Krzysztof Jackowski przed kilkoma miesiącami zaprezentował na swoim kanale w mediach społecznościowych wstrząsającą wizję, w której widział losy Polaków w 2020 roku. To, co widział, niezwykle przypomina wydarzenia, do których doszło 25 września bieżącego roku. Wiele osób uważa, że przepowiednia się spełniła.

Krzysztof Jackowski regularnie spotyka się z widzami swojego kanału w mediach społecznościowych za pomocą transmisji online, podczas których przekazuje im proroctwa dotyczące najbliższych miesięcy. Większość osób traktuje słowa jasnowidza jako nieszkodliwą rozrywkę, nie przywiązując zbyt dużej wagi do katastroficznych wizji. W obliczu wydarzeń, do których doszło w ciągu ostatniej doby, wszyscy zamarli. Czy Krzysztof Jackowski przewidział tragedię?

Wieść o śmierci spadła jak z grom jasnego nieba. Miał tylko 44 lataWieść o śmierci spadła jak z grom jasnego nieba. Miał tylko 44 lataCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski przewidział ostatnią katastrofę lotniczą?

Krzysztof Jackowski przed kilkoma miesiącami podzielił się z fanami wizją na bieżący rok. Mimo że w przepowiedni nie brakowało wątków ekonomicznych, społecznych i epidemiologicznych, widzowie kanału wizjonera w mediach społecznościowych zwrócili szczególną uwagę na widmo zbliżającej się katastrofy. Celebryta z Człuchowa przekazał, że widzi "wielki, pasażerski samolot", który nieuchronnie uderza w ziemię. Nie przekazał przy tym konkretnej daty tragicznego wydarzenia, ale doprecyzował, gdzie dojdzie do tragedii. Jasnowidz był pewny, że świadkami zdarzenia będą mieszkańcy Europy, z kraju, który leży nieopodal Polski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

To niejedyna taka przepowiednia, którą zdradził Krzysztof Jackowski. Na początku września przypomniał zeszłoroczne proroctwo i ponownie wrócił do tematu zniszczonego samolotu. Przepowiedział, że maszyna rozbije się o ziemię. Swoją myśl ubrał w niezwykle pesymistyczne słowa. Datą graniczną spełnienia się wizji miał być październik. Wszystko wygląda jednak na to, że do czarnych wydarzeń doszło nieco wcześniej.

- Samolot mi się kojarzy, skręcony samolot. Coś się wydarzy z samolotem, ale chyba bliżej ziemi, na lądzie - mówił Krzysztof Jackowski.

Dzisiaj grzeje:

1. Oburzające słowa Maryli Rodowicz. Emeryci mogą złapać się za głowy

2. Zmiana czasu na zimowy, kiedy? Pora pożegnać lato

3. Policja prosi o pomoc: wydała list gończy za niebezpieczną kobietą. Dopuściła się niewybaczalnych rzeczy

W świetle wczorajszych wydarzeń, wiele osób uważa, że jasnowidz z Człuchowa, myśląc o katastrofie lotniczej na terenie państwa sąsiadującego z Polską, miał na myśli Ukrainę. Do tragicznych wydarzeń doszło 25 września pod miastem Czuhujiw w obwodzie charkowskim. Z informacji przekazanych przez państwową służbę ds. sytuacji nadzwyczajnych wynika, że zginęły 22 osoby, a dwie zostały ciężko ranne. Ofiary to młodzi studenci Charkowskiego Narodowego Uniwersytetu Sił Powietrznych Ukrainy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk zadzwonił do Jarosława Kaczyńskiego. Duchowny zdradził treść rozmowy
  2. Pogoń Szczecin przekazała dramatyczne wiadomości. Niemal cała drużyna z koronawirusem
  3. Nowe, duże ognisko koronawirusa w Polsce. Przykre informacje
  4. Wszyscy się obawiali. Wiemy, kiedy nowe obostrzenia wejdą w życie
  5. Popularny lek przeciwbólowy jest groźniejszy, niż się wydawało. Porażające informacje
  6. Jest czego pozazdrościć - kuchnia Ewy Wachowicz odbiera mowę. Bije o głowę Gessler i Rozenek, przepiękna

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: Wszystko o wszystkim

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News