Jackowski przepowiada pogodę na lipiec. Będzie dużo gorzej niż w czerwcu, ta wizja przeraża

Jackowski przepowiada pogodę na lipiec. Będzie dużo gorzej niż w czerwcu, ta wizja przeraża Źródło: screen/YouTube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski w swoich przepowiedniach odnosi się zazwyczaj do tego, co może wydarzyć się w polityce, jak również do innych nadchodzących wydarzeń. Tym razem jasnowidz skupił się na pogodzie.

Krzysztof Jackowski już nie raz przewidywał różne konflikty na całym świecie, jak i inne katastrofy. Nieobce mu są również tematy polityczne, które śledzi na bieżąco, a swoimi przeczuciami dzieli się poprzez swój kanał na platformie YouTube. Jednak tym razem jasnowidz z Człuchowa skupił się na prognozie pogody. Co zobaczył Jackowski podczas swojej wizji?

Krzysztof Jackowski przewiduje pogodę na lipiec

Nie da się ukryć, że tegoroczny czerwiec jest niesłychanie upalny i w tym miesiącu trafiło nam się naprawdę mało dni, kiedy mogliśmy odczuć mniej "tropikalną" aurę. Owszem, pojawiło się kilka bardzo gwałtownych burz, ale w przeciągu całego czerwca były to raczej sytuacje epizodyczne.

Oczywiście taka pogoda doskonale sprawdza się podczas odpoczynku nad wodą i, jak przewiduje Krzysztof Jackowski, lipiec pod tym względem nie powinien nas zawieść.

Wedle przewidywań jasnowidza aż do 22 lipca pogoda powinna być słoneczna a temperatury wysokie, co nie oznacza, że nie trafi się też dzień, kiedy zmoczy nas deszcz. Bez wątpienia jest to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich osób, które na ten czas planują swój urlop.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jackowski nie ma wątpliwości. Ogromne upały utrzymają się do 22 lipca

 - Moim zdaniem pogoda w lipcu może być bardzo "przeplatana". Sądzę, że mniej więcej do 22 lipca będą się utrzymywać upały, będzie ciepło, gorąco, choć mogą zdarzyć się dni, kiedy będzie padać - mówił Krzysztof Jackowski.

Niestety, potem może być już gorzej, ponieważ właśnie wtedy aura nad Polską stanie się o wiele bardziej deszczowa. Jasnowidz wspomina wręcz o ulewnych deszczach, które mocno nas zaskoczą pod koniec lipca:

 - Według mnie, pogoda nieco zaskoczy nas pod koniec lipca, wtedy nad Polską mogą pojawić się ulewne deszcze - dodaje jasnowidz.

Wszystko wskazuje na to, że lato już na dobre zagościło w naszym kraju i chyba tak szybko nie odejdzie, co dla wielu osób jest bardzo dobrą nowiną. Jednak pamiętajmy, że przy tak wysokich temperaturach nie możemy zapominać o odpowiednim nawodnieniu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielki sekret Roksany Węgiel wyszedł na jaw! Z wrażenia opadną wam szczęki!
  2. Henryka Krzywonos w dniu ślubu wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono jej ślubne zdjęcie. Nie poznacie legendy Solidarności!
  3. TVN: Nagły koniec upałów! Wiatr nawet 90km/h i potężne burze uderzą w Polskę już za kilka godzin
  4. Skandaliczne słowa uczestnika Mam Talent. Jurorzy musieli przerwać występ
  5. Wszystkie polskie media piszą dziś o 16-letniej córce Pawła Adamowicza. Z całego kraju spływają słowa wsparcia
  6. Jackowski przepowiada pogodę na lipiec. Będzie dużo gorzej niż w czerwcu, ta wizja przeraża

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News