Jackowski nie mógł tego przewidzieć nawet w najczarniejszych snach. Właśnie poinformował o nagłej śmierci

Jackowski nie mógł tego przewidzieć nawet w najczarniejszych snach. Właśnie poinformował o nagłej śmierci Źródło: screen youtube.com/tagentv

Krzysztof Jackowski wielokrotnie używał swoich zdolności, aby przewidywać przyszłość i nie raz ostrzegał nas przed katastrofami, które mogą nadejść. Jednak tego nawet on nie był w stanie przewidzieć. Wydarzyła się ogromna tragedia.

Krzysztof Jackowski przez wiele osób nazywany jest najlepszym polskim jasnowidzem. Jest to spowodowane jego współpracą z policją, jak i wieloma wizjami, które wielokrotnie znalazły swoje potwierdzenie w rzeczywistości. Wizjoner często pomaga rodzinom osób zaginionych w odnajdywaniu swoich bliskich, o czym opowiada na swoich filmach publikowanych na portalu YouTube.

Co więcej, Krzysztof Jackowski uczy na nich również internautów, jak każdy z nas może obudzić w sobie dar jasnowidzenia i przytacza najciekawsze historie ze swojej wieloletniej kariery. Często też komentuje aktualne wydarzenia, a za pomocą swoich zdolności stara się przewidzieć ich koniec, ale czegoś takiego nawet on nie był w stanie zobaczyć.

Krzysztof Jackowski poinformował o nagłej śmierci

Jackowski jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych i tradycyjnych mediach. W sieci można znaleźć wiele jego wypowiedzi oraz pełnych wywiadów, w których opowiada o swoich przeczuciach odnoszących się do najróżniejszych wydarzeń.

Niestety, nawet on nie jest zdolny widzieć wszystkiego i niekiedy jego darowi umykają tragedie, które dotyczą jego samego. Właśnie na swoim profilu na Facebooku jasnowidz poinformował o nagłej śmierci swojego bliskiego przyjaciela, Marka Rymuszko, który był założycielem miesięcznika "Nieznany świat". Takiego scenariusza Krzysztof Jackowski nie mógł przewidzieć nawet w najczarniejszych snach. To dla niego z pewnością wielka strata.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rymuszko jako dziennikarz pracował w wielu czasopismach, ale jego praca nie zamykała się jedynie w tego typu publikacjach. Ma na swoim koncie wiele wydanych książek, a także pracował jako scenarzysta. Laureat wielu nagród branżowych i prawdziwa legenda polskiego dziennikarstwa. O jego śmierci dowiedzieliśmy się przez komunikat wydany przez "Krajowy Klub Reportażu".

 - Z przykrością informujemy, że w poniedziałek, 22 lipca 2019 roku około południa, w szpitalu zmarł nasz Kochany Prezes, redaktor Marek Rymuszko - czytamy.

Mimo to ze względu na jego bliską relację z Krzysztofem Jackowskim, jasnowidz postanowił również pożegnać swojego przyjaciela poprzez własny wpis w mediach społecznościowych. Pod wiadomością udostępnioną przez wizjonera pojawiła się cała masa komentarzy od jego wielbicieli, którzy starają się wesprzeć jasnowidza w tych ciężkich chwilach, łącząc się z nim w bólu, a także składając wyrazy współczucia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trzech mężczyzn brutalnie pobiło polskiego projektanta, bo myśleli, że jest gejem. Cudem uniknął śmierci
  2. Kobieta chciała wyglądać jak egipska królowa, Nefretete. Przeszła PONAD 51 operacji plastycznych. Efekt zwala z nóg!
  3. Strażak myślał, że właśnie uratował 8 szczeniaków ze studzienki. Kiedy zdał sobie sprawę, że to w ogóle nie są psy, wbiło go w ziemię
  4. Mąż spisywał wszystkie powody, dla których żona odmawiała mu współżycia. Pękniecie ze śmiechu gdy zobaczycie, co wymyślała
  5. Spokojnemu jak skała Zenkowi Martyniukowi w końcu puściły nerwy. Tym razem jego syn totalnie przegiął
  6. Zdenerwowana 13-latka pojawiła się w "Mam talent". Chwilę później dała popis, o którym mówi cały świat
  7. Porażająca wiadomość o urodzonych pięcioraczkach w Polsacie. Jest bardzo źle, trwa dramatyczna walka
    

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News