Co nas czeka po śmierci? Krzysztof Jackowski ma bardzo odważną teorię, zaskakujące słowa

Co nas czeka po śmierci? Krzysztof Jackowski ma bardzo odważną teorię, zaskakujące słowa Źródło: youtube.com JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski niejednokrotnie chwalił się trafnością swoich wizji. Wypowiada się też na tematy, które od wieków nurtują ludzkość. Co nas czeka po śmierci? Teorii Krzysztofa Jackowskiego niestety nie da się sprawdzić i ocenić, ale jego słowa dają do myślenia.

Krzysztof Jackowski o życiu po śmierci i wędrówce duszy wypowiadał się całkiem niedawno na swoim kanale. Swoją teorię przedstawił też w książce. Internauci spierają się, czy jasnowidz może mieć rację.

"Bóg nam zrobił numer"

Znany jasnowidz z Człuchowa nie boi się mówić o najtrudniejszych sprawach. Oprócz przepowiedni, wizji na temat osób zaginionych, można też dowiedzieć się, czy według niego czeka nas coś po śmierci. Krzysztof Jackowski niejednokrotnie rozmawiał z duchami, dlatego można wysnuć teorię, że po zgonie nasza dusza jeszcze gdzieś przebywa. Ale gdzie trafia? Autor książki "Jasnowidz Jackowski", Krzysztof Lewicki, zapytał najpierw, czym tak właściwie jest śmierć.

- To powrót do samego siebie. Nasze życie na tym świecie jest liniowe, stanowi formę wyobraźni [...] Umieramy, ale potem będziemy żyli wielokrotnie. Bóg nam zrobił numer, bo żyjemy etapami. Każde nowe życie wydaje nam się nowe i niezwykłe, tymczasem żyjemy wiecznie, ale nigdy się o tym nie dowiemy, choć o te wcześniejsze doświadczenia będziemy bogatsi. Warto zwrócić uwagę, że rodzimy się z pozytywnymi i negatywnymi cechami charakteru. Jest to cała karma z wielu naszych przeżyć. Nigdy nie zagłębiałem się w zasady hinduizmu, natomiast uważam, że reinkarnacja jest podstawą naszego istnienia. Jeżeli dotychczas żyliśmy szlachetnie, potem urodzimy się jako osoby dużo ciekawsze. Ale jeżeli bylibyśmy gnojami dla naszych bliskich i męczylibyśmy ich, to potem okradniemy swoją osobowość i urodzimy się dużo gorsi - powiedział Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski wyznał, czy obawia się swojej śmierci

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Słowa jasnowidza mogły zaskoczyć osoby szczególnie religijne, które wierzą, że po śmierci jest niebo, piekło lub czyściec. O reinkarnacji nawet nie ma mowy - dlatego teoria Krzysztofa Jackowskiego jest dość kontrowersyjna. Jasnowidz twierdzi także, że śmierć to etap przejściowy, po pewnym czasie "zawieszenia" ponownie rodzimy się na ziemi. Tym razem wzbogaceni o najważniejsze cechy z przeszłego życia. Można wpaść w zadumę, gdyby tak zastanowić się, jakie są nasze wiodące wady i zalety i kim w takim razie mogliśmy być w przeszłości? Jak postępowaliśmy? Wiadomo też, czy Krzysztof Jackowski boi się swojej śmierci.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia w Warszawie, autobus spadł z wiaduktu. Napływają wiadomości o ofiarach śmiertelnych
2. Śmiertelny wypadek polskiego nurka. Zrozpaczona matka obserwowała wszystko z brzegu

- Nigdy nie miałem wizji na temat swojej śmierci, ale obawiam się jej - to naturalne. Dopóki jesteśmy zdrowi i nie czujemy dziwnego drżenia serca, nie przejmujemy się, że nagle możemy się przewrócić i umrzeć. Dzięki swojej pracy mam jednak setki dowodów na to, że dusze istnieją - i to dusze wszystkiego, co żyje. Jeżeli istnieje jedna dusza, to reszta też musi istnieć. Tak to już jest skonstruowane. Ale sam moment śmierci dla każdego jest straszny - tłumaczy jasnowidz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dodaj musztardę do kotletów mielonych. Efekt cię mocno zaskoczy, rodzina od razu poprosi o dokładkę
  2. Już w niedzielę Legia Warszawa może zostać mistrzem Polski. Wystarczy spełnić kilka warunków
  3. Kondolencje napływają ze wszystkich stron. Nowotwór niestety okazał się nie do pokonania, nie żyje Karolina Bojarska
  4. Były mąż Gosi Rozenek po latach wyznał prawdę, nie mógł dłużej milczeć. Ujawnił tajemnicę swojego ślubu
  5. Zostały jej tylko 4 godziny życia. Wtedy wydarzyło się niebywałe, nie wierzyła, że zdąży tuż przed śmiercią
  6. Nie żyje 37-letni Grzegorz. Na jaw wyszły szczegóły z jego życia, przeżył istne piekło

Źródło: Papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News