Miliony Polaków będą oburzone, Jackowski jest wszystkiego pewien. Jasnowidz powiedział, co wydarzy się na jesieni

Miliony Polaków będą oburzone, Jackowski jest wszystkiego pewien. Jasnowidz powiedział, co wydarzy się na jesieni Źródło: youtube.com JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski nie pozostawił złudzeń. Podzielił się swoją wizją na temat zdarzeń, które mają mieć miejsce już na jesieni. Polacy raczej nie będą z tego powodu zadowoleni, emocje mogą być naprawdę skrajne.

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się swoimi przepowiedniami, przede wszystkim w odniesieniu do przyszłości naszego kraju czy wskazaniu miejsca, w którym możne znajdować się osoba zaginiona. Jego wizje sprawdzały się już niejednokrotnie, dlatego gdy przekazał kolejne informacje, w opinii publicznej zapanowało poruszenie. Jasnowidz z Człuchowa nie ma wątpliwości, wszystko wydarzy się jesienią. 

Krzysztof Jackowski o tegorocznej jesieni. Miliony Polaków będą oburzone 

Ostatnie dni dają Polakom mocno w kość. Temperatura oscyluje w granicach 27 stopni, jest parno i duszno, a co gorsza, nie opuszczają nas burze, ulewne deszcze i porywiste wiatry. Występujące anomalie szybko zaczęły przynosić pierwsze zniszczenia - na dzień dzisiejszy sytuacja najgorzej przedstawia się na południu kraju, gdzie dochodzi do podtopień. Choć lato jeszcze się na dobre nie zaczęło, mieszkańcy już zadają sobie tylko jedno pytanie: kiedy to wszystko się skończy i kiedy nadejdą chłodniejsze dni? 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Oczekując odpowiedzi, wielu zwróciło wzrok w kierunku Krzysztofa Jackowskiego. Warto wspomnieć, że już blisko rok temu jasnowidz z Człuchowa zapowiadał, że zima 2019/2020 raczej przypominać będzie jesień. Rzeczywiście, śnieżne i chłodniejsze dni policzyć można było na palcach jednej ręki. Teraz zdaje sprawdzać się jego przepowiednia o kapryśnym lecie. Nic więc dziwnego, że wielu oczekuje od niego wizji dotyczącej jesieni.

Dzisiaj grzeje: 1. Nikt się nie mógł spodziewać. Od 1 lipca w 19 gminach zostaną przywrócone restrykcje, porażające informacje obiegły media w Portugalii

2. Wystartowały kontrole maseczek w komunikacji miejskiej. Kary za brak są wręcz astronomiczne

Jak podaje "Super Express", Jackowski nie kazał społeczeństwu długo czekać i ostatnio podzielił się swoją przepowiednią, tłumacząc, że jesień przyjdzie bardzo szybko. Niestety, jest niemal pewien, że będzie to deszczowy okres. Polakom niekoniecznie spodobają się takie informacje. 

- Moim zdaniem w tym roku jesień przyjdzie dosyć szybko. Przewiduję, że chłodniejszy okres zacznie się już we wrześniu. Ochłodzeniu będą towarzyszyć opady deszczu - mówił cytowany przez "SE", Krzysztof Jackowski. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdumiewające zastosowanie ogórka. Nie uwierzysz, co nim zastąpisz
  2. Kamil Stoch i koledzy przeszli testy na obecność koronawirusa. Na jaw wyciekły szczegóły badań skoczków (WIDEO)
  3. Niewyobrażalny dramat na południu kraju. Nie miał żadnych szans, na miejscu dramatyczna akcja służb
  4. Wśród ust schowana jest szminka. Niepozorna zagadka doprowadza internautów do szału, tylko garstka umie ją znaleźć
  5. Klamka zapadła. Przed wakacjami "Dzień dobry TVN" zniknie z anteny
  6. Nie żyje 37-letni Grzegorz. Na jaw wyszły szczegóły z jego życia, przeżył istne piekło

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News