Jackowski wróży upadek rządu PiS, ma dojść do przyspieszonych wyborów. Premier wyląduje na bruku, kolejne wizje są jeszcze straszniejsze

Jackowski wróży upadek rządu PiS, ma dojść do przyspieszonych wyborów. Premier wyląduje na bruku, kolejne wizje są jeszcze straszniejsze Źródło: YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski, największy z polskich jasnowidzów, miał kolejną wizję. To, co zobaczył, może przerazić polityków. Jasnowidz zapowiedział wiele dramatycznych wydarzeń.

Krzysztof Jackowski kolejny raz prezentuje swoje wizje. Tym razem w jego wróżbach pojawiają się czołowi polscy politycy. Przewidywania jasnowidza nie są pomyślne dla wszystkich. Sytuacja na polskiej scenie politycznej niebawem może ulec zmianie - nikt nie będzie mógł czuć się bezpiecznie.

Krzysztof Jackowski wróży upadek PiS

Po wyborach w wizjach jasnowidza pojawiło się wiele obrazów dotyczących przyszłej polityki. Najważniejszą informacją wydaje się rychły upadek PiS. Partia rządząca legnie w gruzach i nikt nie będzie w stanie temu zapobiec. Za sprawą rozpadu partii Jarosława Kaczyńskiego dojdzie do przedwczesnych wyborów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Złe wiadomości dotyczą także premiera. W wizjach szybko zmieni się osoba zasiadająca w fotelu drugiej najważniejszej osoby w państwie. Jak twierdzi Krzysztof Jackowski, nie ma możliwości, żeby obecny premier zakończył kadencję w terminie. Najprawdopodobniej dojdzie do wcześniejszej zmiany, na którą nikt nie ma żadnego wpływu.

- Powiem tak: pan Morawiecki nie będzie całą kadencję premierem. Zmieni się szef rządu, tego jestem pewien, choć nie twierdzę, że od razu - powiedział Krzysztof Jackowski. 

Krzysztof Jackowski wie, kiedy wszystko się zmieni. Nie podaje dokładnej daty, a przybliżoną. 

- To nie musi być idealnie jak w zegarku, ale za dwa lata ten rząd będzie zagrożony albo z jakichś przyczyn może dojść do wyborów przedwczesnych albo coś będzie przerwane. Wtedy będziemy mówili o poważnych zmianach. Dwa lata i dojdzie do nowych wyborów albo coś zostanie przerwane - powiedział.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wybitny aktor. Gwiazdor zmarł na raka, miał 83 lata
2. Suczka zaszła w ciążę, jej brzuch nie przestawał rosnąć. Gdy doszło do porodu, poznali nieprawdopodobną prawdę, nigdy tego nie zapomną

Jeżeli spełnią się wizje w Polsce można oczekiwać prawdziwego trzęsienia Ziemi. Zmieni się wszystko, co tylko może, i nic nie będzie takie jak dawniej. Krzysztof Jackowski nie widzi powodzenia ani dla polityków, ani dla obywateli głosujących na PiS.

Najlepsze newsy dnia:

  1. ZUS ma sposób, żeby nie wypłacać rent. Świadczenie STRACI wielu Polaków
  2. Michał Szpak powitał na świecie dziecko! Przez awarię samolotu ledwo zdążył do ciężarnej
  3. Dramat córki Krystyny Jandy. Została sama z małym dzieckiem
  4. Kasia umówiła się na randkę z mężczyzną. Kilka dni później dostała od niego rachunek i tak bezczelną wiadomość, że ścięło ją z nóg
  5. Zwabił 3-latkę słodyczami i brutalnie zgwałcił. Koszmar na północy Polski
  6. Nadchodzi totalne załamanie pogody, mrozy jakich nie było już dawno. Wiadomo, kiedy spadnie pierwszy śnieg

źródło: radiozet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News