Zostało tylko kilka dni, by Polacy przekonali się, czy spełni się najgorsza wizja Jackowskiego. Jasnowidz zapowiedział straszne rzeczy

Zostało tylko kilka dni, by Polacy przekonali się, czy spełni się najgorsza wizja Jackowskiego. Jasnowidz zapowiedział straszne rzeczy Źródło: youtube/Jasnowidz Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski jakiś czas temu wypowiadał się na temat wyjątkowo napiętych stosunków na linii Stany Zjednoczone - Iran. Jeśli jego wizja się sprawdzi, zostało już niewiele czasu. Do okropnych zdarzeń ma dojść jeszcze we wrześniu.

Krzysztof Jackowski wypowiada się nie tylko na tematy kryminalne i związane z zaginięciami, które są niejako jego specjalnością. Jasnowidz ostatnio zdecydował się ujawnić swoje przewidywania na temat wiszącej na włosku wojny między USA i Iranem. 56-latek stwierdził, że we wrześniu ma dojść do kluczowych wydarzeń, które odcisną swoje piętno na całym świecie.

Krzysztof Jackowski zapowiedział, że we wrześniu będą się działy straszne rzeczy

Jasnowidz z Człuchowa zapowiedział, że w wyniku eskalacji konfliktu między USA a Iranem ma dojść do III wojny światowej. Do końca września zostało zaledwie sześć dni i choć sytuacji w Zatoce Perskiej daleko do spokoju, to na wybuch konfliktu się nie zapowiada. Jackowski był jednak wyraźnie przekonany o prawdziwości swoich przepowiedni.

- Uderzenie na Iran to nie są przelewki. To już nie będzie tak, jak stało się z Irakiem - kilka dni i po Iraku. Iran jest przygotowany na taką ewentualność, do wojny lub do odwetu. Sytuacja jest bardzo niebezpieczna [...] Iran będzie zaatakowany. Z dwóch stron naraz. Wstaniemy rano i dowiemy się, że Iran został zaatakowany. Nie zawsze czas ma znaczenie w jasnowidzeniu, tu bardzo ryzykuję, ale czuję atak w drugiej połowie września - opowiadał jasnowidz. Jak widać, 56-latek zastrzegł, że z datą mógł się pomylić. Mimo to, uważa, że konflikt jest nieunikniony.

Według Jackowskiego Polska będzie miała spory udział w zbliżającej się tragedii

Krzysztof Jackowski stwierdził również, że w wojnę USA z Iranem miałaby się zaangażować Polska. Choć od kraju nad Wisłą do zatoki perskiej jest niezwykle daleko i nie mamy własnych interesów w tym regionie, wizjoner uważa, że Polska zaangażuje się w wojnę ze względu na sojusz z USA.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jeżeli dojdzie do ataku na Iran, Polska się bardzo w ten atak zaangażuje. Jest to błąd Polski, ponieważ Polska jako sojuszniczek w mojej ocenie niewiele znaczymy dla USA, jak mięso armatnie. Jesteśmy dobrym biznesem dla USA - informował jasnowidz. Ponadto stwierdził, że w konflikt zaangażują się dwa inne supermocarstwa.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono wyniki sekcji zwłok Piotra Woźniaka-Staraka. Potwierdził się najgorszy scenariusz
2. Meteorolodzy ostrzegają. Nadciąga burza tropikalna Karen, sytuacja jest naprawdę poważna i niebezpieczna

- Szanowni państwo, nie myślmy o tym, gdzie w tym znajdą się Rosja i Chiny. Jeżeli tam się znajdą, to bezdyskusyjnie mamy początek III wojny światowej, która cały czas wisi na włosku i to jest bardzo niebezpieczne - powiedział Jackowski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uważaj na grzybobraniu. Straż leśna wystawi MANDAT NA 500 ZŁ
  2. Rodzice porzucili córeczkę tuż po urodzeniu z powodu jej wyglądu. Wtedy zajął się nią dziadek
  3. Kto kocha bardziej: kot czy pies? Znamy odpowiedź na ten odwieczny problem
  4. Poród zaczął się za szybko. Na korytarzu zdjęła majtki i kazała mężowi łapać synka
  5. Ślad po nim zaginął. Pies znalazł się po długim czasie, wtedy zobaczył właściciela i się zaczęło, jedyne takie nagranie

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł