Fatalne wiadomości dla wyjeżdżających na ferie. Nawet Jackowski nie był w stanie przewidzieć tak nagłego zdarzenia

Fatalne wiadomości dla wyjeżdżających na ferie. Nawet Jackowski nie był w stanie przewidzieć tak nagłego zdarzenia Źródło: youtube

Krzysztof Jackowski nie był w stanie tego przewidzieć. Tak nagłe zdarzenie było poza zasięgiem obrazów w głowie jasnowidza. Okazuje się, że osoby, które wyjeżdżają na ferie zimowe będą miały ogromne utrudnienia. To doprawdy fatalne wiadomości.

Krzysztof Jackowski jako jasnowidz praktycznie nigdy się nie myli. Jego przepowiednie spełniają się niemal ze stuprocentową dokładnością. Czasami jednak mogą mieć miejsce zdarzenia, których nawet on nie będzie w stanie przewidzieć. 

Krzysztof Jackowski nie mógł tego przewidzieć 

Już jutro dojdzie do wydarzenia, którego nie mógł nikt przewidzieć, nawet Krzysztof Jackowski. Okazuje się, że w Małopolsce czekają wszystkich nie lada utrudnienia. Zakopianka, czyli trasa, którą szybko i łatwo można dotrzeć w polskie góry, zostanie zablokowana. 

Na ulicach oprócz samochodów zmierzających w stronę Tatr pojawią się także protestujący. Mieszkańcy z Małopolski chcą pokazać swoje niezadowolenie, a termin wybrali najlepszy z możliwych. W województwach kujawsko-pomorskim, lubuskim, małopolskim, świętokrzyskim i wielkopolskim rozpoczynają się właśnie ferie, a dodatkowo w weekend w Zakopanem odbywają się zawody w skokach narciarskich. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nawet Krzysztof Jackowski nie wiedział o proteście na Zakopiance 

- Chcemy tym sposobem zwrócić uwagę kierowców, lokalnego samorządu, władz wojewódzkich i zarządcy drogi na niebezpieczny problem, z którym walczymy każdego dnia - mówią protestujący. 

Mieszkańcy wsi Krzyszkowice niemal każdego dnia zmagają się ze znacznymi utrudnieniami. Zakopianką, która przecina ich wieś przemierzają codziennie setki pędzących samochodów, których kierowcy nie zważają na pieszych. W miejscowości nie ma żadnej kładki, z której mogliby oni skorzystać, aby bezpiecznie znaleźć się po drugiej stronie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tuż po cumowaniu luksusowego statku pasażer zrobił okropną rzecz. Nie żyje, pozostali nie mogą uwierzyć
2. Nie mieli szans na przeżycie, zmarli na miejscu. Tragedia na zachodzie Polski

Jeżeli mieszkańcy rzeczywiście wyjdą jutro na ulice i zablokują Zakopiankę, może to doprowadzić do gigantycznych utrudnień w ruchu. Już dziś wiadomo, że w przypadku blokady drogi policja będzie kierowała samochody na objazdy. Wszyscy ci, którzy udają się na ferie zimowe w góry powinni wziąć pod uwagę, że na drodze może dojść do protestu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Już za trzy dni kierowcy zapłacą nową, specjalną opłatę. Nałożona została jednak tylko na właścicieli konkretnych aut
  3. Wielki gwiazdor X-Factor jest pedofilem. Jego ofiarami byli mali chłopcy
  4. Bardzo długo zatajała prawdę o chorobie nowotworowej. Gwiazda "M jak miłość" w końcu zdobyła się na szczere wyznanie
  5. Będzie 500 plus dla nowej grupy społecznej! Ale tym razem nikt się nie cieszy, tysiące Polaków oburzonych

 

źródło: interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News