Krzysztof Jackowski nowa wizja
YouTube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Joanna Szwalikowska - 23 Listopada 2020

Krzysztof Jackowski ujawnił nową wizję. Zobaczył rzeczy, które przechodzą ludzkie pojęcie

Krzysztof Jackowski jest najbardziej znanym polskim jasnowidzem. Wizjoner jest przekonany, iż posiada wyjątkowy dar, którego nie chce zatrzymywać dla siebie. To właśnie dlatego regularnie publikuje na YouTube filmy, w których opowiada o swoich najnowszych wizjach. Niewiarygodne, co miał do powiedzenia tym razem.

Krzysztof Jackowski, czyli jasnowidz z Człuchowa, po raz kolejny szokuje. Chyba nikt nie spodziewał się słów, jakie tym razem do przekazania miał wizjoner. Po raz kolejny połączył się ze swoimi widzami poprzez transmisję na żywo w serwisie YouTube i przekazał, jaka wizja przyszłości mu się ukazała.

Pacjentka bez spodni i bielizny na podłodze w polskim szpitalu, przykry widok. Jest oświadczenie szpitalaPacjentka bez spodni i bielizny na podłodze w polskim szpitalu, przykry widok. Jest oświadczenie szpitalaCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski ujawnił kolejną wizję. Jaka przyszłość nas czeka?

Krzysztof Jackowski to najbardziej znany polski jasnowidz, który bardzo często udziela się w śledztwach policyjnych oraz innych głośnych sprawach. Przestrzeń internetowa nie pozostaje dla niego czymś odległym. Bardzo często udziela się w sieci oraz zamieszcza nagrania, w których opowiada o swoich wizjach, przepowiedniach czy zwyczajnych przemyśleniach.

Tym razem tematem, który poruszył, okazała się medycyna. Jak opowiadał, jego zdaniem, za 50 lub 100 lat jeszcze my sami lub przyszłe pokolenia będą uznawały obecne techniki za prymitywne. Jak zauważył, obecnie dostrzegamy doskonałe elementy medycyny, jak możliwość przeszczepów serca czy innych organów.

- Kojarzy mi się medycyna być może za 50, może za 100 lat, możemy w którymś momencie uznać, że powiedzmy, że obecna medycyna jest prymitywna. Z jednej strony, można powiedzieć, że jest doskonała, bo przeszczepiamy serca, organy - opowiadał wizjoner.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Jackowski rozwijał temat medycyny, przyznając, że za kilkadziesiąt lat z pewnością będzie ona na o wiele wyższym poziomie niż obecnie. W pewnym momencie przeszedł jednak do wątku teleportacji. Jasnowidz przekonywał, że kiedyś będzie to możliwe, a nawet będziemy mieli powszechny dostęp do tej techniki przemieszczania się.

- Jestem przekonany co do tego, że ludzkość doczeka czasów, że na ulicach będą stały kapsuły jak budki telefoniczne i to będzie tak, że ludzie podejdą pod budkę do teleportacji i teleportuje się - opowiadał Jackowski w swoim materiale.

Zdaniem jasnowidza, ludzkość z pewnością dotrwa do czasów, kiedy coś takiego jak teleportacja stanie się powszechnie możliwą formą przemieszczania się. Wiele osób z pewnością nie spodziewało się takich słów z ust wizjonera.

Dzisiaj grzeje:

  1. Księżna Kate i książę William przekazali smutną wiadomość. "Będziemy za nim bardzo tęsknić", pies nie żyje
  2. Przykre doniesienia o Dominice Ostałowskiej. Piszą o dramacie, chodzi o jej syna i sytuację finansową
  3. Młodsza siostra powiedziała Julii, jaką dostała pracę domową z religii. Kobieta wpadła w szał

- Musi być taka technologia, że ja jako materiał zostanę wyliczony, zeskanowany, rozbity na cząstki pierwsze, czyli zniknę i taka sama kapsuła powstaniowa w innym miejscu, będzie musiała odebrać materiał ze skanowania i złożyć mnie na nowo - kontynuował Jackowski.

W dalszej części swojego wywodu jasnowidz podkreślił, że obecnie jego słowa mogą wydawać się nam dziwne. Zauważył jednak również, że w czasach jego młodości nie do pomyślenia wydawała się obecność takiej technologii, jak chociażby wszechobecne telefony komórkowe.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Mężczyzna złamał zasady izolacji. Umarł w pobliskim sklepie
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Matylda Damięcka przekazała najsmutniejszą wiadomość. Jego serce nie wytrzymało, kondolencje docierają z każdej strony
  4. Niezbędna pomoc, śmiertelna choroba postępuje. Andrzej Duda apeluje w imieniu rodziny mężczyzny
  5. 24-latka z Sosnowca zostawiła na ulicy 3-letniego synka, teraz się tłumaczy. Przerażające słowa, ręce opadają
  6. Zetrzyj buraki i dodaj do mikstury z sekretnego przepisu dziadka. Po 7 dniach zauważysz niesamowite efekty
  7. Ulga wyniesie całe 1,67 zł. Zawrotna suma już została uchwalona przez Radę Miasta
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: YouTube, o2

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News