Krzysztof Jackowski o tegorocznej zimie
youtube.com JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Weronika Wasiak - 23 Października 2020

Krzysztof Jackowski ujawnia wstrząsającą przepowiednię. Chodzi o tegoroczną zimę, ręce opadają

Krzysztof Jackowski nie mógł milczeć. Ujawnił, co czeka nas w tegoroczną zimę. Nie mieści się w głowie.

Krzysztof Jackowski regularnie tworzy transmisje na żywo na swoim kanale YouTube, gdzie na bieżąco odpowiada na trapiące użytkowników pytania. Podczas ostatniej transmisji jasnowidz z Człuchowa szczerze powiedział o tym, jaka czeka nas zima. Nie zostało wiele czasu, Polacy mogą przeżyć spory szok.

Z ostatniej chwili: ogromne obostrzenia w całej Polsce. Premier właśnie wprowadził drakońskie zakazyZ ostatniej chwili: ogromne obostrzenia w całej Polsce. Premier właśnie wprowadził drakońskie zakazyCzytaj dalej

Wszystko już wiadomo. Krzysztof Jackowski zdradził, jak będzie wyglądała zima 2020

Warto wspomnieć, że dokładnie rok temu Krzysztof Jackowski zapowiadał, iż zima 2019/2020 będzie dla Polski łaskawa, a aura przypominać będzie raczej jesienną. Rzeczywiście, tak też było, bowiem na palcach jednej ręki można liczyć dni, w których spadł śnieg czy pojawiły się przymrozki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluDariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluCzytaj dalej

Jasnowidz z Człuchowa widział również w swoich wizjach, że tegoroczne lato należeć będzie raczej do kapryśnych. Wszystko wskazuje na to, że również i w tym się nie pomylił, bo w czerwcu, lipcu i sierpniu dni deszczowe stale przeplatały się ze słonecznymi.

Nic więc dziwnego, że gdy Jackowski utworzył na YouTube kolejna transmisję na żywo, padło pytanie o zbliżającą się wielkimi krokami zimę. Nie zostało wiele czasu, a Polacy chcą wiedzieć, czy konieczne jest zaopatrywanie się w grube, puchowe kurtki, czapki, szaliki i rękawiczki.

Jasnowidz błyskawicznie udzielił odpowiedzi, dzieląc się swoją wizją na najbliższe miesiące. Wielbiciele śniegu mogą poczuć się zawiedzeni, bo zdaniem Jackowskiego, zima będzie łaskawa, a nawet grudniu możemy spodziewać się dodatnich temperatur.

- Ta zima będzie inna niż wszystkie. Nie z powodu pogody. Ale będzie ciepła. Bogu dziękować, że ciepła akurat w tym roku. (...) Nie wiem, czemu grudzień mi się kojarzy w miarę przyjemny, ciepły. Zimą ciepło to plus 5, plus 6, plus 2 - mówił.

Dzisiaj grzeje:

1. Oficjalnie: Ostateczna decyzja ws. szkół. Fatalne wiadomości dla rodziców i uczniów

2. Minister Edukacji powiedział, ile będzie trwać nauka zdalna, wielu rodziców może nie być zadowolonych

3. Nowe, ogromne ognisko koronawirusa w Polsce. Kilkaset zakażeń, bardzo smutne informacje

Jeżeli i tym razem przepowiednie Jackowskiego się wypełnią, również w tegoroczne święta Polacy będą musieli obejść się bez śniegu. Nie da się ukryć, że po ubiegłorocznej zimie wielu miało nadzieję, że teraz w końcu pojawi się klimatyczny biały puch.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wspaniały gest miłosierdzia. Piękne zachowanie psa, kiedy zobaczył kotka na śniegu
  2. Nowe ustalenia w sprawie stanu zdrowia Radosława Majdana. Mąż Małgorzaty Rozenek leży w szpitalu przez COVID-19
  3. Zapadła ostateczna decyzja ws. cmentarzy. Rzecznik rządu się wygadał, dobitne słowa
  4. Ksiądz nagle przerwał mszę i wyszedł. Gdy wrócił, wierni zamarli, chwilę później wszyscy szybko opuścili kościół
  5. Sklepy Biedronki otwarte w niedziele. Sieć znalazła sposób na ominięcie zakazu
  6. Rząd podjął kluczową decyzję odnośnie nauczania zdalnego. Chaos w szkolnictwie, nikt się nie spodziewał
  7. Syrop imbirowy działa jak antybiotyk. Ma też inne zalety, pomaga w przykrych dolegliwościach
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News