Nie wierzył Jackowskiemu, w końcu sam do niego poszedł. Usłyszał kilka słów i od razu zmienił zdanie

Nie wierzył Jackowskiemu, w końcu sam do niego poszedł. Usłyszał kilka słów i od razu zmienił zdanie Źródło: youtube.com JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski to zdecydowanie najsłynniejszy polski jasnowidz, jednak nie wszyscy wierzą w jego wyjątkowe zdolności. Mężczyzna była bardzo sceptycznie nastawiony to wizji Jackowskiego, w końcu udał się do jasnowidza osobiście. Usłyszał kilka słów i szybko zmienił zdanie.

Krzysztof Jackowski ma wierne grono fanów, ale również wielu przeciwników. Nie wszyscy wierzą w niesamowite zdolności słynnego jasnowidza z Człuchowa. Mężczyzna sceptycznie podchodził do wizji Jackowskiego, w końcu postanowił go odwiedzić. Po krótkiej rozmowie od razu zmienił zdanie.

Krzysztof Jackowski przekonał go do zmiany zdania

Jasnowidz z Człuchowa twierdzi, że dzięki swoim wizjom jest w stanie pomagać m.in. w poszukiwaniach zaginionych ludzi. Do Krzysztofa Jackowskiego co roku zgłaszają się tłumy zrozpaczonych osób, które poszukują swoich bliskich. Mężczyzna utrzymuje, że na swoim koncie ma już ponad 700 rozwiązanych spraw.

Choć wielu wierzy bezgranicznie w wyjątkowe zdolności Jackowskiego, jasnowidz ma również spore grono przeciwników, sceptycznie nastawionych do jego działalności. Jednym z nich był do niedawna również Przemysław Lewicki, autor książki pt. "Jasnowidz Jackowski".

Autor książki o Krzysztofie Jackowskim nie wierzył w jego wyjątkowe zdolności

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przemysław Lewicki udzielił niedawno szczerego wywiadu Magdzie Niemirowskiej-Kaczyńskiej. W rozmowie z kobietą pisarz wyznał, że przed podjęciem pracy nad swoją książką o słynnym jasnowidzu z Człuchowa raczej z dystansem podchodził do jego rzekomych wyjątkowych umiejętności.

- Nie będę ukrywał - byłem bardzo sceptyczny. Trudno było mi sobie wyobrazić, że ktoś przysuwa sobie do czoła część garderoby albo zdjęcie i wskazuje na mapie, gdzie szukać zwłok - wyznał Przemysław Lewicki.

Dzisiaj grzeje: 1. TVP właśnie przekazała wiadomość, spełnił się najczarniejszy scenariusz. Potwierdziła się informacja o śmierci zakażonej siostry

2. Chcieli uratować swojego przyjaciela. W tragicznym wypadku zmarła ósemka dzieci

Wszystko zmieniło się, kiedy poznał Krzysztofa Jackowskiego osobiście. Pisarz przyznał, że po rozmowie z jasnowidzem, zmienił swoje zdanie na temat jego umiejętności i gdyby tylko ktoś z jego bliskich zaginął, bez wahania poprosiłby o pomoc słynnego mężczyznę.

- Na pewno dała mi bardzo dużo myślenia i muszę przyznać, że faktycznie nieco zmieniłem zdanie. Jeśli nie daj Boże zaginęła by moja bliska osoba, to poprosiłbym Krzysztofa Jackowskiego o pomoc - przyznał autor książki o jasnowidzu z Człuchowa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaczęło się, niebywała awantura w Biedronce. Wściekli klienci zaczęli się kłócić o restrykcję z kierownikiem, działo się niewyobrażalne
  2. Kim był ojciec Roberta Lewandowskiego? Mężczyzna zmarł, gdy "Lewy" był nastolatkiem
  3. Córka Eleni zmarła 26 lat temu. Dziś widok jej grobu dla wielu jest przytłaczający
  4. Władze potwierdziły, częściowa kwarantanna wraca w trybie natychmiastowym. Wiadomość najwyższej wagi z sąsiadującego z Polską kraju
  5. Niemal wszyscy Polacy masowo piją ją codziennie. Mało kto wie, że jest trucizną, która dewastuje nasz organizm
  6. Zenek Martyniuk obchodzi dziś urodziny. Nie uwierzycie, ile ma lat

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News