Krzysztof Jackowski przewidział śmierć Kaczyńskiego
youtube/jasnowidz Krzysztof Jackowski
Konrad Karpiuk - 23 Czerwca 2019

Jackowski przewidział śmierć brata Kaczyńskiego. "Nie wiem dlaczego. On śpi"

Krzysztof Jackowski jest osobą niewątpliwie niezwykle kontrowersyjną. Jedni wierzą w jego przepowiedni, inni je wyśmiewają. Okazało się, że jasnowidz przewidział śmierć byłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Krzysztof Jackowski ostatnio przeżywa rozkwit swojej popularności. Dzięki platformie YouTube może trafiać ze swoimi przepowiedniami do większej ilości odbiorców. Jakiś czas temu internauci dokopali się do archiwalnej wypowiedzi jasnowidza. Okazało się, że przewidział śmierć jednego z braci Kaczyńskich.

Krzysztof Jackowski przewidział śmierć Lecha Kaczyńskiego

Niepublikowana wcześniej rozmowa Krzysztofa Jackowskiego z Andrzejem Lepperem pochodzi z 2009 roku. Nieżyjący od 2011 roku polityk zapytał jasnowidza o to, kto zostanie prezydentem Polski. Odpowiedź była naprawdę szokująca.

Tragiczne wiadomości z samego rana. Nie żyje znany polski sportowiec, jego partnerka trafiła do szpitalaTragiczne wiadomości z samego rana. Nie żyje znany polski sportowiec, jego partnerka trafiła do szpitalaCzytaj dalej

- Na pewno nie Kaczyński. Lecha Kaczyńskiego nie ma. Nie wiem dlaczego. On śpi - miał powiedzieć Krzysztof Jackowski.

Możliwe, że sen w wizji Jackowskiego oznaczał śmierć prezydenta RP, który zginął rok po rozmowie w katastrofie smoleńskiej. Jasnowidz niejednokrotnie wypowiadał się na temat jednej z największych tragedii w historii kraju. W jego ręce wpadły niegdyś rzeczy jednej z osób zmarłych w katastrofie. Dzięki styczności z nimi miał wizję, w której widział wydarzenia z samolotu.

- Trzymałem te rzeczy w ręku, to było sporo rzeczy, jakieś dokumenty ubrudzone w suchym błocie, dokumenty, resztki telefonu. Usiadłem do tej wizji i zobaczyłem coś takiego: siedzi facet, a pół przysypia, jest spokój, cisza w samolocie. Jest oparty o siedzenie i lekko przysypia, trzymając w ręku jakieś kartki. I raptem usłyszał jakiś zgrzyt, nagle jakiś zgrzyt i koniec. Nic się więcej nie działo. To stało się błyskawicznie, zgrzyt i koniec - mówił jasnowidz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Grażyna Torbicka i dzieciDlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci? Kilka smutnych i wstrząsających faktów z jej życiaCzytaj dalej

Ponadto Jackowski niejednokrotnie wyrażał swoje zaniepokojenie wobec wyników śledztwa. Jak sam uważał "coś było nie tak" i nie jest przekonany co do hipotezy, że katastrofa smoleńska była wypadkiem.

- Osobiście uważam, że dość dziwne rzeczy się działy. Mi logicznie nie chce się wierzyć w to, że to była ot taka katastrofa, że to były typowe błędy pilotów [...] Mi to dziwnie wygląda - stwierdził Jackowski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Holecka ukrywała to przed całą Polską. Aż trudno uwierzyć, że NIKT nie zwrócił na to uwagi. Opadną wam szczęki z niedowierzania!
  2. Danuta Wałęsa w dniu ślubu z Lechem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta!
  3. Nowotwór zniszczył wygląd 11-latka. Odbiera mowę, jak był wyszydzany w szkolę, dał wszystkim nauczkę
  4. Myśleliście, że czerwone włosy to kicz? Wiśniewski zrobił sobie taką fryzurę, że oczy wam wyjdą z orbit (FOTO)
  5. Nieziemska emerytura. Skromna gwiazda "Świata według Kiepskich" wbiła Rodowicz w ziemię
  6. Dzieci Roberta Janowskiego zapamiętają te słowa do końca życia. Najpiękniejsze możliwe ojcowskie wyznanie muzyka
  7. Znajomi Jakuba A. przerywają milczenie. Opowiedzieli jaki był prywatnie

SzymonOdłączony od aparatury Szymonek przeżył katorgę. Druzgocące fakty, o których media milcząCzytaj dalej

Źródło: Wikipedia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News