Przerażająca wizja Jackowskiego, tylko dla osób o mocnych nerwach. Zobaczył śmierć

Przerażająca wizja Jackowskiego, tylko dla osób o mocnych nerwach. Zobaczył śmierć Źródło: YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski - najbardziej znany jasnowidz w Polsce przekazał swoim słuchaczom kolejna wizję. Tym razem połączył się z fanami z innego miejsca niż zazwyczaj, jego ostatnia przepowiednia mrozi krew w żyłach. Jasnowidz wyznał, że miał wizję na temat śmierci.

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów w Polsce. Chętnie angażuje się on w różne sprawy, pomagając przy tym policji. Wielokrotnie podkreślał, że to dzięki niemu udało się rozwiązać niektóre zagadki. Jasnowidz regularnie łączy się także ze swoimi słuchaczami poprzez filmy na YouTube, gdzie oglądają go setki tysięcy osób. Tym razem podzielił się on przerażającą wizją.

Krzysztof Jackowski podzielił się z fanami przerażającą wizją, zobaczył śmierć

Jasnowidz Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję, jego przepowiednia zmroziła wielu osobom krew w żyłach. Tym razem mężczyzna nie nadawał ze swojego domu, jak zazwyczaj, lecz z herbaciarni w Ustce. Choć uważa, że nie wypada robić audycji w takim miejscu, wyznał, że nie chce przeoczyć niczego, co może się wydarzyć niebawem. Zdecydował się tym natychmiast podzielić.

- Dobry wieczór, nadaję na żywo. Dzisiaj nie jestem u siebie i prawdę mówiąc nie chciałem robić audycji. Jestem w Ustce i siedzę sobie w najpiękniejszej i najlepszej herbaciarni usteckiej. Już wspominałem w którymś z filmów wcześniej. Jest tu pięknie. Jestem tu z żoną. Ale nie wypada z takich nie swoich miejsc robić audycji. Ale coś dziwnego mi się skojarzyło, a nie chcę nic z tego przeoczyć, bo być może to coś wydarzy się niebawem. Chciałbym się tym z wami podzielić - wyznał wizjoner w trakcie transmisji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Im jestem starszy, tym coraz bardziej dociera do mnie taka myśl: gdy umrzemy, obudzimy się i zrozumiemy, że do tej pory to była tylko pewna gra - powiedział Jackowski w odpowiedzi na pytanie na temat śmierci, która "towarzyszy" mu od początku kariery.  Wirtualne spotkanie ze sowimi fanami Jackowski zakończył szokującą wizją, którą przeraził niejedną osobę, niespodziewane wyznanie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nagły zwrot akcji, od jutra znika zakaz. Ministerstwo Zdrowia właśnie potwierdziło

2. Widzowie TVN nie będą mogli się dzisiaj oderwać od telewizorów. Prawdziwy megahit, miliony będą oglądać

3. Prowadziła zdrowy tryb życia. Jeden błąd doprowadził do śmierci 27-latki

- Pozdrawiam was z usteckiej herbaciarni. Tu jest tak wspaniale, że jak będę duchem, to będę tu sobie często przesiadywał - powiedział na koniec spotkania Krzysztof Jackowski. Jego fani byli w szoku, nie spodziewali się takich słów z jego ust. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Sam nie spodziewał się, że powie "tak" (FOTO)
  3. Polski samolot runął na ziemię. Ojciec jednej z ofiar przerwał milczenie, tragiczne doniesienia
  4. Sprawa właśnie wyszła na jaw. Odebrano pieniądze dla emerytów
  5. Jarosław Kuźniar trafił do szpitala. Zdjęcie nie pozostawia złudzeń
  6. Tragedia gorsza niż z koszmarów. W ojca i syna uderzył piorun, bezlitosny żywioł w polskiej miejscowości
  7. TVP nagle przekazało tragiczne informacje. Niestety, nie żyje Dariusz Olszówka

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News