Krzysztof Jackowski zdruzgotał swoich widzów. Najnowsza przepowiednia jest zatrważająca

Krzysztof Jackowski zdruzgotał swoich widzów. Najnowsza przepowiednia jest zatrważająca Źródło: YouTube

Krzysztof Jackowski wrócił z kolejną przepowiednią. Takiej wizji przyszłości mężczyzna jeszcze nie przedstawiał. Jasnowidz nie ma dobrych informacji dla mieszkańców Warszawy.

Sławny jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski, powrócił z nową przepowiednią. Przedstawił jedną ze swoich najczarniejszych wizji. Mieszkańcy stolicy znajdą się w szczególnym niebezpieczeństwie.

Krzysztof Jackowski zdradził wizję, w której zobaczył Warszawę tego lata. W związku z tym, że przepowiednia ta dotyczy nie tak odległej przyszłości, internauci wysłuchali jej skupiając się bardziej niż zwykle. Jednak o tym, co usłyszeli, chcieliby zapomnieć jak najszybciej. Jasnowidz bowiem przeczuwa, że nad stolicą wisi ogromne niebezpieczeństwo.

Krzysztof Jackowski przepowiada pożary

Krzysztof Jackowski najczęściej zajmuje się poszukiwaniem zaginionych osób. Próbuje dotrzeć do ludzi, po których ślad dawno już zaginął. Zdarza się również, że jasnowidz z Człuchowa zdradza także swoje zamglone wizje przyszłości. Chociaż większość osób traktuje tę postać z przymrużeniem oka, niektórzy biorą sobie jego słowa do serca. Tym razem Jackowski postanowił powiedzieć, jak będzie wyglądało tegoroczne lato.

Wizja, jaką ujawnił Krzysztof Jackowski, jest bardzo pesymistyczna. Jasnowidz ostrzegł wszystkich, że czeka nas rekordowo gorące lato. Upał ma sprawić, że poziom Wisły znacznie opadnie. Susza i wysokie temperatury mają przyczynić się również do powstania wielkich i groźnych pożarów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Mam wrażenie, w tym roku będzie rekordowo niski poziom Wisły - opowiada Krzysztof Jackowski i dodaje - nie mówię, że cały spłonie, ale będzie pożar dużego, wysokiego budynku. Kojarzy mi się, że może dojść do jakiegoś pożaru w wieżowcu.

Dzisiaj grzeje: 1. 3 dni walczyła o życie. Nie żyje młodziutka i uwielbiana piosenkarka

2. Zapytała mamę o biologicznego ojca. W odpowiedzi dostała pudełko i poznała straszą prawdę

Wygląda na to, że Krzysztof Jackowski miał wizję, w której płonie Pałac Kultury. Jasnowidz z Człuchowa wyznaje, że takiego lata, jak to, które czeka nas w tym roku, jeszcze nie było. Z drugiej strony, obserwując postępujące zmiany klimatu, pożary w Australii czy choćby coraz łagodniejszą zimę w Polsce, nie trzeba być jasnowidzem, żeby zauważyć zagrożenie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez dwa lata był leczony antybiotykami na boreliozę. Przyczyna objawów okazała się zupełnie inna
  2. Nie żyje były trener polskiej reprezentacji skoczków. Poprowadził swojego zawodnika do złota na igrzyskach
  3. Widok grobu Anny Przybylskiej odbiera mowę. Niebywałe, jeden dzień w roku
  4. Ujawniono nieznany biznes Tadeusza Rydzyka. Porażające fakty wyszły na jaw
  5. W Czterdziestolatku skradła serca wielu mężczyzn. Niewiarygodne, jak dziś wygląda
  6. W McDonald's doszło do horrendum. Rodzice nie będą już tak chętnie brać tam dzieci?

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News