Krzysztof Jackowski dokładnie przewidział, kiedy zacznie się wiosna. Smutne wieści

Krzysztof Jackowski dokładnie przewidział, kiedy zacznie się wiosna. Smutne wieści Źródło: youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski nie pozostawił żadnych złudzeń. Dokładnie przewidział, kiedy rozpocznie się tegoroczna wiosna, a jego informacje raczej nie należą do najlepszych. Nie tego spodziewali się Polacy.

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się swoimi wizjami zarówno dla Polski, jak i całego świata. W jednej z ostatnich relacji na żywo, wyemitowanej w serwisie YouTube opowiedział między innymi, że rok 2020, jeśli mówić o kwestiach politycznych, nie będzie należał do optymistycznych. Jasnowidz przyznał, że kilka krajów czekają poważne konflikty, co nie ominie nawet Polski. Postanowił również zdradzić, kiedy rodacy mogą spodziewać się wiosny. 

Krzysztof Jackowski przewidział, kiedy zacznie się wiosna

Na wstępie warto zaznaczyć, że jeszcze we wrześniu ubiegłego roku Krzysztof Jackowski zapowiadał, że zbliżająca się wówczas zima będzie bardziej przypominała jesień, a mroźnych i tym bardziej śnieżnych dni, będzie raczej niewiele. Rzeczywiście, trudno się z tym nie zgodzić, bowiem w większości miejsc w Polsce, na przestrzeni ostatnich miesięcy, temperatura nie spadła nawet poniżej -8 stopni, a wielu mieszkańców Polski nie widziało jeszcze opadów białego puchu. 

Tym razem jasnowidz z Człuchowa zapowiedział, kiedy rozpocznie się wiosna, a zważywszy na jego wcześniej ziszczające się przepowiednie, już niebawem Polacy mogą przeżyć spory szok. Okazuje się bowiem, że trwająca długo jesień już w połowie lutego zamieni się w wiosnę. Przyroda zacznie budzić się do życia, a dni będą stawać się coraz cieplejsze i promienne. Jeżeli wizja Jackowskiego spełni się po raz kolejny oznacza to, że zmieniający się klimat zabrał Polsce jedną porę roku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Smutne wieści

Wielu może zasmucić się nie tylko z braku zimy i wczesnej wiosny, ale i przez prognozy na lato. Krzysztof Jackowski zapowiedział bowiem, że choć nie zabraknie słonecznych dni, będzie ono raczej chłodne i deszczowe. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gigantyczne opady śniegu za granicą, mieszkańcy nie mogą otworzyć drzwi. Wszystko zasypało

2. Karol Strasburger zdradził, czego żałuje. Przykre słowa zwłaszcza dla córeczki

- Przewiduję, że lato 2020 będzie nieciekawe, pochmurne i deszczowe. Co prawda, będzie okraszone ładnymi, prawdziwie letnimi dniami, ale będzie tych dni mało. To sprawi, że ogólnie będziemy z pogody 2020 roku niezadowoleni - wyznał. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Sygnał naziemnej telewizji będzie zmieniony. Twój telewizor może przestać odbierać obraz
  3. Nieoficjalne: Wiceminister zapowiedział podwyżkę 500+. Padła konkretna, wyższa kwota
  4. Niewiarygodne, państwo zabierze Dawidowi Kubackiemu kosmiczną kwotę, będzie musiał słono zapłacić za swoje zwycięstwa
  5. Z ostatniej chwili: Najbardziej znane krople do nosa pilnie wycofane. Natychmiast je wyrzućcie

Źródło: popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News