Jest ostatnia przepowiednia Jackowskiego ws. Dawidka. Przerażające słowa

Jest ostatnia przepowiednia Jackowskiego ws. Dawidka. Przerażające słowa Źródło: pikio.

Krzysztof Jackowski już nie raz wypowiadał się na temat wstrząsającej sprawy zaginięcia Dawidka. Po odnalezieniu ciała, wciąż wiele kwestii pozostało nierozwiązanych. Jasnowidz odpowiedział na trapiące śledzących sprawę pytania. Tylko potwierdził jak bardzo była to przerażająca zbrodnia. Oto jak brzmi ostatnia widza jasnowidza dotycząca małego Dawidka.

Krzysztof Jackowski już niejednokrotnie współpracował z policją przy sprawach morderstw i zaginięć. Dzięki swoim wizjom pomógł funkcjonariuszom w trudnych śledztwach. Chociaż policja oficjalnie zaprzecza, to według "Super-Expressu" służby miały podjąć próbę kontaktu ze znanym jasnowidzem.

Krzysztof Jackowski miał uczestniczyć w poszukiwaniach 5-letniego Dawida Żukowskiego

Według tego, co ustalili dziennikarze, kilka godzin przed znalezieniem ciała chłopca, zrezygnowani policjanci mieli już dzwonić do Krzysztofa Jackowskiego. Poproszono, aby jasnowidz przyjechał na miejsce zamieszkania Pawła Ż. Dzięki kontaktowi z rzeczami prawdopodobnego mordercy Jackowski mógłby zobaczyć w wizji coś, co pomogłoby funkcjonariuszom. Ostatecznie pomysł zarzucono, gdyż policja natrafiła na inny trop.

Ostatecznie służby podjęły kolejną próbę przeszukania węzła autostrady A2 w Pruszkowie. W trakcie przeszukiwań terenu jeden z policjantów natrafił na ciało dziecka przykryte trawą i ziemią. Jest to niemal pewne, że należało do poszukiwanego Dawidka. Zakończenie poszukiwań oznaczało, że pomoc Krzysztofa Jackowskiego nie jest na ten moment potrzebna. Mimo to wciąż pozostało wiele niewyjaśnionych kwestii, do których jasnowidz może się odnieść.

Ostatnia wizja Jackowskiego o tragicznie zmarłym Dawidzie

Wciąż nie wiadomo, w którym dokładnie momencie zginął chłopiec. Czy ojciec zabił go wcześniej i przy autostradowym węźle zostawił ciało? Czy też najpierw wywiózł chłopca w okolice węzła i tam dokonał morderstwa? Krzysztof Jackowski na YouTube powiedział, co widział w swojej wizji.

- W moim odczuciu ten mężczyzna musiał w pewnym momencie zjechać z autostrady i dojechał do cmentarza. Gdzieś po drodze musi być taki cmentarz. Stał samochodem w okolicy tego cmentarza. I jeżeli temu dziecku coś się stało - a w moim odczuciu stało się - to stało się w samochodzie przy cmentarzu - powiedział jasnowidz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTÓW POD GALERIĄ

Wygląda na to, że niedługo dowiemy się ile racji ma Krzysztof Jackowski. W poniedziałek zaplanowana jest sekcja zwłok, w której trakcie eksperci ustalą przyczyny i godzinę śmierci chłopca. To jednak nie powie nam wiele na temat motywów Pawła Ż. które prawdopodobnie na zawsze zostaną tajemnicą. Jednak znany jasnowidz również na ten temat ma swoje zdanie.

- W swojej trzydziestoletniej pracy nie spotkałem się z taką sprawą. Moim zdaniem to była zbrodnia zaplanowana, bezduszna, nieludzka. Makabryczna pod względem psychologicznym - stwierdził Jackowski.

  1. Jolanta Kwaśniewska opowiedziała o nieuleczalnej chorobie. Pierwsza Dama ujawniła CAŁĄ prawdę. Tak szczera nie była jeszcze nigdy
  2. Piękna gwiazda TVP tuż przed porodem doznała osobistej tragedii. Jej słowa wyciskają łzy z oczu
  3. Ojciec porwał 3-latka. Błyskawiczna akcja służb, finał poszukiwań chwyta za serce
  4. Meghan i Harry chcą, żeby Archie został weganinem. Tak wściekłej królowej Elżbiety podobno dawno już nie widziano
  5. Ten 6-letni chłopiec to syn księżnej Kate. Dzisiaj wszyscy Brytyjczycy o nim mówią
  6. Co znaleziono w domu Pawła Ż.? To kluczowy dowód ws. Dawidka

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu