Niewyobrażalne sceny w domu Jackowskiego. Widzowie spojrzeli na drzwi i zamarli

Niewyobrażalne sceny w domu Jackowskiego. Widzowie spojrzeli na drzwi i zamarli Źródło: Youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych, polskich jasnowidzów. Choć jego kompetencje bywają podważane, on sam wierzy w swoje przepowiednie i chętnie chwali się własnymi osiągnięciami za pośrednictwem kanału na Youtube. Na jednym z ostatnich nagrań miała miejsce niepokojąca scena.

"Odnalazłem ciało zaginionej 73 letniej mieszkanki okolic Działdowa" - tak brzmi tytuł nagrania, które Krzysztof Jackowski opublikował na swoim kanale 13 grudnia. Zaciekawieni dokonaniem jasnowidza fani byli świadkami niepokojącej sytuacji. Winę za nią zrzucili na duchy.

W 3. minucie filmu możemy zaobserwować dziwny ruch za plecami jasnowidza. Z drzwiami, na których tle nagrywa, nagle zaczęło dziać się coś niewiarygodnego. Gdy widzowie spojrzeli na nie, nie mogli uwierzyć, że to się dzieje naprawdę. .

Krzysztof Jackowski komentuje fenomen

Widzowie audycji na żywo szybko zainterweniowali, alarmując Jackowskiego o nietypowej sytuacji, która działa się za jego plecami. Napisano wiele komentarzy w sprawie drzwi, które nagle same się otworzyły. Sam jasnowidz z Człuchowa postanowił się odnieść do tajemniczej sprawy w kolejnym nagraniu, a jego słowa są zadziwiające.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wczoraj, późnym wieczorem opublikował film o tytule: "Duchy, co to takiego?". Zaczął od opisania sytuacji z poprzedniej audycji. Przyznał, że był sam, ponieważ jego żona i córka wyszły z domu. Początkowo Jackowski nie wiedział, o co chodzi widzom, zwracającym uwagę na drzwi. Postanowił więc obejrzeć nagranie jeszcze raz. Dopiero wtedy wyraźnie zobaczył, co się stało. Postanowił od razu wsiąść w samochód i pojechać po swoją żonę. Był zaskoczony, ponieważ, jak tłumaczy, omawiane drzwi są ciężkie i solidne.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa zdradziła całą PRAWDĘ o Lechu. Polacy będą WŚCIEKLI
2. Doniesienia są tragiczne. Czesław Szczęsny nie żyje

Jackowski twierdzi, że drzwi nie miały prawa się otworzyć i nie ma pojęcia, jakim cudem do tego doszło. Nie zamierza snuć tez, nie umie odpowiedzieć na pytania dotyczące tego zdarzenia. W internecie pojawiło się wiele głosów i komentarzy, że ma to związek z profesją medium i możliwe, że podczas nagrania widzowie mogli być świadkiem działalności duchów. 

  1. Toksyczne bombki choinkowe. Producenci ukrywają prawdę
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Pan Władysław całe życie odprowadzał składki, ale nie dostaje emerytury z ZUS-u. Powód nie mieści się w głowie
  4. Wigilijna sałatka ze śledziem i tajnym składnikiem zniknie z talerzy w minutę. Goście będą Cię błagać o przepis
  5. To miał być zwykły pierwszy taniec. Nagle para młoda zrobiła niebywałą rzecz, wszyscy goście przecierali oczy ze zdumienia

Źródło: Youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News