Czeka nas seria dramatycznych zdarzeń. Jackowski przewidział losy Roberta Lewandowskiego i jego kolegów

Czeka nas seria dramatycznych zdarzeń. Jackowski przewidział losy Roberta Lewandowskiego i jego kolegów Źródło: superexpress

Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wiadomości dla fanów futbolu. Znany jasnowidz podzielił się kolejną wizją, która nie napawa optymizmem. Obrazy, które zobaczył, dotyczą polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Jaki los czeka Lewandowskiego i jego kolegów?

Krzysztof Jackowski został zapytany o polską kadrę piłki nożnej. Jasnowidz niestety nie ma dobrych wiadomości na temat udziału biało-czerwonych w Mistrzostwach Europy 2020. Co dokładnie pojawiło się w głowie Jackowskiego?

Znany jasnowidz Krzysztof Jackowski o Euro 2020

Jeden z najbardziej znanych jasnowidzów w kraju miał wizję. W jego głowie pojawiły się obrazy dotyczące Mistrzostw Europy 2020 w piłkę nożną. Po emocjach związanych z wczorajszym awansem do turnieju, Krzysztof Jackowski zrzuca prawdziwą bombę.

Jasnowidz jest pewien, że nie będzie to dobry występ dla Polaków. Pomimo tego, że awansowali z pierwszego miejsca, nie zmieni to ich losów na przyszłorocznych mistrzostwach. To kolejny raz, kiedy biało-czerwoni będą musieli przełknąć gorzką porażkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof Jackowski z wizją o piłkarzach

Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wieści. To, co pojawiło się w jego wizjach, sprawia, że włos się jeży na głowie. Robert Lewandowski razem z całą drużyną będą musieli zrobić wszystko, co w ich mocy, żeby proroctwa jasnowidza się nie sprawdziły. Przed nimi niezwykle trudne zadanie. 

- Powiem tak: kibice będą musieli się przygotować na bardzo wielkie emocje, które zafunduje im polska drużyna. Ale nie przez to, że będą szli jak taki walec, ale przez to, że w trakcie rozgrywek będzie bardzo dużo momentów dramatycznych, że ledwie, ledwie, ale pójdziemy dalej. Mam wrażenie, że epopeja naszej drużyny skończy się, kiedy zostanie osiem zespołów w rozgrywkach, czyli ćwierćfinał. I wtedy uważam, że wszystko pryśnie, ale to i tak nie byłoby złe - powiedział Krzysztof Jackowski. 

Dzisiaj grzeje: 1. Agata Duda wyśmiewana przez całe Stany Zjednoczone. Internet nigdy jej tego nie wybaczy
2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

Jeżeli polska kadra dojdzie do ćwierćfinału, cały kraj będzie drżeć z niepokoju o ich dalsze losy, mając nadzieję, że wizje Krzysztofa Jackowskiego się nie sprawdzą. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Połykasz tabletki bez popijania? Lekarze ostrzegają, grozi Ci ogromne niebezpieczeństwo! Nigdy więcej tego nie rób
  2. Mężczyzna zameldował się w hotelu. W łazience za toaletą dokonał wstydliwego odkrycia, aż strach myśleć co tam się działo wcześniej
  3. Zostawiasz klucz w zamku drzwi wejściowych? Popełniasz karygodny błąd, złodzieje mogą to wykorzystać
  4. W zgliszczach samolotu odnaleziono list do Anny Jantar. Po latach ujawniono jego tragiczną treść
  5. Najbiedniejsi dostaną po 1600 ZŁOTYCH! Projekt ustawy już jest gotowy

źródło: superexpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News