Krzysztof Jackowski miał wizję, co czeka nas już za miesiąc. Nie wszyscy Polacy będą zadowoleni

Krzysztof Jackowski miał wizję, co czeka nas już za miesiąc. Nie wszyscy Polacy będą zadowoleni Źródło: YouTube - Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski postanowił wypowiedzieć się na bardzo ważny temat, który od dawna zastanawia Polaków. Jasnowidz wyznał, czego możemy spodziewać się już za miesiąc. Nie wszyscy będą z tego powodu zadowoleni.

Krzysztof Jackowski uchodzi za jednego z najpopularniejszych jasnowidzów w kraju. Przed laty miał on własny program w telewizji, gdzie przekazywał swoje przemyślenia i wizje Polakom, a pomimo upływu lat wciąż nie zdecydował się przerwać działalności. W sieci wciąż pojawiają się transmisje z najnowszymi przepowiedniami mężczyzny.

Niedawno Krzysztof Jackowski postanowił opowiedzieć o tym, co czeka nas za miesiąc. Słowa jasnowidza z pewnością nie ucieszą Polaków, którzy mają plany najbliższy czas. Wielu z nich z pewnością będzie musiało je zmienić, jeżeli tylko przepowiednie się potwierdzą. Dowiemy się o tym już w najbliższej przyszłości.

Krzysztof Jackowski miał wizję na najbliższą przyszłość

Krzysztof Jackowski zabrał głos w sprawie tego, jak najprawdopodobniej wyglądać będzie zbliżająca się wielkimi krokami jesień. Nie jest to żadna nowość, bo znany jasnowidz poruszał podobne tematy w momencie, gdy przygotowywaliśmy się do rozpoczęcia lata. Tym razem jednak Jackowski nie ma dla nas tak dobrych wiadomości, jak wtedy.

Dowiedzieliśmy się, że wrzesień w tym roku zgodnie z wizją Jackowskiego będzie dość ciepły i nie powinniśmy narzekać na trudne warunki atmosferyczne. Sytuacja może jednak zmienić się w październiku. Synoptycy przekonują, że doczekamy się wówczas gwałtownego ochłodzenia, które z pewnością odczują miliony Polaków. Ma do niego dojść na terenie całego kraju.

Krzysztof Jackowski o nadchodzącej jesieni

Co na ten temat mówi Krzysztof Jackowski?

- Uważam, że jesień będzie ciepła. Ja mam odczucie, że wrzesień będzie nas pogodą rozpieszczał. Sądzę, że ten miesiąc może nas zaskoczyć ładną aurą, może nie będzie upalny, ale będzie ciepły. Jesień w tym roku przyjdzie do nas szybko, jej oznaki pojawią się wcześnie. To będzie łagodna i ciepła pora roku - twierdzi znany jasnowidz.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Konieczna była pomoc specjalisty
2. Miliony Polaków padło ofiarą oszustwa. Chodzi o fałszywe ubezpieczenia. Możesz odzyskać pieniądze

 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wygląda więc na to, że jeżeli przepowiednie spełnią się, to nie będziemy musieli narzekać na panujące w naszym kraju warunki. Synoptycy zgadzają się ze zdanie Jackowskiego co do września, jednak sytuacja ma zupełnie zmienić się w październiku. Jak będzie naprawdę? Żeby się przekonać, jak zawsze przyjdzie nam sporo poczekać.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi od zmysłów. Wyciekły informacje na temat jej stanu. Bliscy bardzo się o nią martwią
  2. Mąż odkrył, że żona go zdradza. Przed drzwiami konkubenta zostawił śmierdzący prezent. Po chwili wiedziała cała wioska
  3. 85-latek totalnie zaskoczył swoją młodą żonę w noc poślubną. Aż zaniemówiła
  4. Policjanci zatrzymują babcię, która gubi na ulicy pieniądze. Kiedy się dowiadują skąd je ma, są w szoku!
  5. Do szamponu dodała trochę sody oczyszczonej. Gdy spojrzała w lustro, nie mogła uwierzyć w to, co widzi
  6. Policja przekazuje informacje ws. Piotra Woźniaka. Poszukiwania męża gwiazdy TVN wstrzymano

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News