Krzysztof Jackowski miał niepokojącą wizję dot. powrotu dzieci do szkół. Rodzice łapią się z głowy

Krzysztof Jackowski miał niepokojącą wizję dot. powrotu dzieci do szkół. Rodzice łapią się z głowy Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official/YouTube

Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję. Jeden z najbardziej znanych polskich jasnowidzów zobaczył, co stanie się na początku września. Rodzice nie będą zachwyceni prognozami na następny rok szkolny.

Krzysztof Jackowski przekazał niepokojącą wizję. Nie wszyscy rodzice będą zachwyceni, gdy poznają, co jasnowidz ma do powiedzenia na temat powrotu uczniów do szkół. 

Krzysztof Jackowski miał kolejne spotkanie z fanami

Krzysztof Jackowski na bieżąco zamieszcza w mediach społecznościowych nagrania, na których przekazuje, co wydarzy się w przyszłości. Jego fani niemalże codziennie mają okazję dowiedzieć się, jakie wizje miał jasnowidz. Krzysztof Jackowski wielokrotnie już udowadniał, że obrazy w jego głowie mogą pokazywać przyszłość. Czy i tym razem tak będzie? 

Podczas ostatniego spotkania z fanami Krzysztof Jackowski wypowiadał się na temat polityki i sytuacji w kraju. Jackowski został także zapytany o to, co wydarzy się od września. Jasnowidz zdradził, jak jego zdaniem wyglądać będzie następny rok szkolny i edukacja w Polsce. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof Jackowski o powrocie dzieci do szkół

Krzysztof Jackowski podczas swojej wypowiedzi uchylił rąbka tajemnicy na temat następnego roku szkolnego. Okazuje się, że jasnowidz nie ma dobrych wiadomości ani dla uczniów, ani dla ich rodziców. Wiele osób ma nadzieję, że tym razem jego słowa się nie sprawdzą.

-  Szkoły. Dziwnie. Bardzo poszarpanie mi się to kojarzy.  Mam wrażenie, że szkoły zaczną funkcjonować od września. Albo to będzie przerywane w różnych miejscach, albo w trakcie edukacji zostanie to przerwane. Ale szkoła się zacznie normalnie - przekazał. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wiadomość o śmierci spadła jak grom, wielka rozpacz. Niestety, nie żyje Kazimierz Pająk

2. Tragiczna wiadomość obiegła media. Nie żyje Kazimierz Pająk

Tak brzmiała jego ostatnia wizja na temat szkół. Krzysztof Jackowski jest przekonany, że od września uczniowie będą mogli wrócić do szkół, jednak ten rok szkolny będzie inny. Możliwe, że edukacja w roku szkolnym 2020/2021 będzie wyglądała zupełnie inaczej, niż dotychczas. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Afera podczas fety mistrzowskiej Legii Warszawa. Nagle rozległy się ogłuszające gwizdy
  2. Luksus - mało powiedziane. Perfekcyjna kuchnia Małgorzaty Rozenek zwala z nóg, gwiazda zadbała o każdy szczegół
  3. Ujawniono prawdę o pierwszej żonie Kurskiego. Wiele osób dowiedziało się dopiero po rozwodzie
  4. 700 polskich dzieci w niebezpieczeństwie. Napłynęła niepokojąca wiadomość, liczy się każda godzina
  5. Wiadomość najwyższej wagi z Ministerstwa Zdrowia. Polacy muszą zrobić jedną rzecz, inaczej mogą słono zapłacić
  6. Kobieta poszła na kontrolę do ginekologa. W pewnym momencie lekarz przerwał badanie i natychmiast wezwał policję

Źródło: SE

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News