Krzysztof Jackowski nie zamierza milczeć nt. samobójstwa Kosteckiego. Zadziwiająca teoria jasnowidza

Krzysztof Jackowski nie zamierza milczeć nt. samobójstwa Kosteckiego. Zadziwiająca teoria jasnowidza Źródło: Screen/YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski wyznał wstrząsającą prawdę o śmierci znanego boksera Dawida Kosteckiego. Według doniesień medialnych sportowiec, który znany był w środowisku pod pseudonimem "Cygan", popełnił samobójstwo. Jasnowidz zdaje się w to jednak nie wierzyć. Co więc naprawdę stało się feralnego dni w areszcie na warszawskiej Białołęce?

Krzysztof Jackowski twierdzi, że Dawid Kostecki nie popełnił samobójstwa? Szokujące informacje związane ze śmiercią Kosteckiego są dla jasnowidza z Człuchowa podejrzane i raczej w nie powątpiewa. Nie ma wątpliwości, że w areszcie na Białołęce stało się coś zupełnie innego. Coś o wiele bardziej przerażającego, niż samobójstwo.

Krzysztof Jackowski o samobójczej śmierci Cygana: "Ja w to nie wierzę"

Popularny jasnowidz z Człuchowa nie ma wątpliwości - jego zdaniem Dawid Kostecki wcale nie popełnił samobójstwa. Jak twierdzi Jackowski, Cygan został po prostu zamordowany. O swoim punkcie widzenia Jasnowski poinformował jedynie Super Express, na prośbę dziennikarzy gazety. Sprawa jest zdaniem Jackowskiego o wiele bardziej skomplikowana, niż mogłoby się wydawać. Na pewno nie da się jej wytłumaczyć tak, jak robi to warszawska Służba Więzienna, która podała do wiadomości, że Kostecki zwyczajnie popełnił samobójstwo poprzez powieszenie się.

 - Ja nie wierzę w jego śmierć samobójczą. Z tego co czytałem, Kostecki miał zeznawać w jednej z głośnych spraw i mógłby być niewygodny. (...) W moim odczuciu Kostecki nie należał do osób, które mogłyby targnąć się na własne życie. (...) Z tego co czytałem, jest to trzecia osoba, która w tej aferze rzekomo popełniła samobójstwo - wyznał jasnowidz w rozmowie z Super Expressem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dzisiaj grzeje: 1. To musiało doprowadzić do tragedii. Tuż przed wypadkiem Woźniak-Starak dodał zdjęcia, które nie pozostawiają złudzeń
2.Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady

Kiedy poznamy prawdę?

W tym momencie prokuratura wciąż prowadzi śledztwo ws. Cygana. Być może więc fani Kosteckiego, a przede wszystkim jego rodzina, wkrótce poznają prawdziwe okoliczności śmierci, a także bolesną prawdę związaną z jego śmiercią. Czy rzeczywiście chodzi o większą aferę, w którą Kostecki miał być rzekomo wplątany? Te i inne pytania dzisiaj zadają sobie dzisiaj użytkownicy sieci, lecz na wyjaśnienie sprawy najwyraźniej przyjdzie jeszcze trochę poczekać. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znaki zodiaku najwierniejszych mężczyzn. Oni są NAJLEPSZYMI partnerami na życie
  2. Kim jest Julia Woźniak-Starak? Media podejrzewają, że to ona towarzyszyła bratu na jeziorze Kisajno
  3. W Łodzi urodziły się trojaczki. Gdy lekarz na nie spojrzał miał do powiedzenia tylko jedno
  4. Julia Woźniak-Starak siostra Piotra ma niezwykłe talenty. To one wczoraj uratowały jej życie nad jeziorem?
  5. Przez 13 lat zostawiał znicze i kwiaty na miejscu śmierci syna. Po latach znalazł tam notatkę, jej treść jest niesamowita

 

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News