Jackowski zapowiedział "chemiczną zagładę" Ziemi. Twierdzi, że jest tylko jeden sposób aby ją powstrzymać

Jackowski zapowiedział "chemiczną zagładę" Ziemi. Twierdzi, że jest tylko jeden sposób aby ją powstrzymać Źródło: Screen/ YouTube / JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowkski ostrzega przed strasznym losem naszej planety. Na szczęście Ziemię da się ocalić i wizjoner zna ten sposób. Tego tragicznego losu można jego zdaniem uniknąć.

Krzysztof Jackowski to najsłynniejszy polski jasnowidz. Jego wizje niejeden raz pomogły policji w rozwiązaniu spraw kryminalnych, a kontakty z nadprzyrodzonym światem pozwoliły odnaleźć zaginionych. Proroctwa Jackowskiego dotyczą też nierzadko spraw globalnych. Tym razem jasnowidz z Człuchowa snuje ku przestrodze ponurą wizję dotyczącą przyszłości naszej planety.

Krzysztof Jackowski o "chemicznej zagładzie" planety

Krzysztof Jackowski uznał, że temat Ziemi jest na tyle ważny, że musi poruszyć go na swoim kanale. Wie, że ma duży zasięg widzów, więc jasnowidz zadbał, by tak ważny przekaz trafił do dużego grona. Zdaniem jasnowidza mieszkańcy Ziemi pchają swą planetę ku zagładzie przez to, że nie dbają o przyrodę. Jego zdaniem bardzo dobrym zjawiskiem jest to, że w ostatnich latach coraz więcej mówi się o ekologii.

Jasnowidz zwraca jednak przy tym uwagę, że o wielu aspektach zanieczyszczeń się nie mówi - jego zdaniem milczy się np. o negatywnym wpływie samolotów na powietrze. Ziemie zanieczyszczają bowiem nie tylko kominy fabryczne czy samochody, lecz także podróże lotnicze.

Jednak to nie wszystko. Jackowski jest przerażony, że na Ziemi dochodzi do chemicznego zanieczyszczania żywności. Opowiada, że zauważył, jak wielu jego znajomych zaczęło chorować na złośliwe nowotwory żołądka. Te choroby wywoływane są chemicznie podtruwaną żywnością. Zdaniem wizjonera za trujące jedzenie odpowiada pewien specyfik do spryskiwania pól. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Brak kontroli nad używaniem chemii przez rolników. To prowadzi do katastrofy

Pole zostaje spryskane, by wybić chwasty, lecz potem zasiane są tam nasiona i ów środek na nie wpływa. Potem to skażone pożywienie trafia do ludzi i zwierząt. Jackowski załamuje ręce mówiąc, że nikt tego nie kontroluje, a powoduje to śmierć wielu osób.

Dzisiaj grzeje: 1. Katastrofa lotnicza, 2 osoby nie żyją. Samolot zderzył się z domem za granicą

2. Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzy

Krzysztof Jackowski apeluje do mediów, by zajmowały się nie tylko zanieczyszczeniem powietrza, lecz zwrócili uwagę także na problemy z chemicznie zatruwaną żywnością. Gdy nikt nie zwraca uwagi na negatywny wpływ takiego jedzenia na ludzi, nikt nie łączy wzrostu zachorowań na raka z jakością jedzenia, ten problem będzie się tylko pogłębiał. Tym samym ludzie sami doprowadzą do swojej zagłady. W interesie ludzkości jest, by nagłośnić tę sprawę i zacząć kontrolować użycie chemicznych produktów rolniczych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najbardziej TOKSYCZNE połączenia znaków zodiaku! Te pary NIGDY nie będą ze sobą szczęśliwe
  2. Księżna jest śmiertelnie chora! Królewski lekarz ogłosił, że zostało jej tylko kilka lat życia
  3. Tak wyglądało ostatnie pożegnanie Anny Przybylskiej z dziećmi. Mamy serca rozbite na kawałeczki
  4. Koszmarny wypadek na Mazurach. Nieoficjalne: Mąż Agnieszki Szulim ofiarą
  5. Do drzwi Agnieszki zapukała żona jej kochanka. Oniemiała, gdy usłyszała propozycję kobiety
     

Źródło:  YouTube/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News