Jedna z największych zagranicznych gwiazd poprosiła Jackowskiego o pomoc, chodziło o jej zaginioną córkę. Wszystkich zamurowało, gdy spotkali się 2 lata temu

Jedna z największych zagranicznych gwiazd poprosiła Jackowskiego o pomoc, chodziło o jej zaginioną córkę. Wszystkich zamurowało, gdy spotkali się 2 lata temu Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official YouTube

Krzysztof Jackowski zaangażował się w głośną sprawę. Okazuje się, że jedna z największych światowych gwiazd poprosiła go o pomoc. Chodzi o jej zaginioną córkę. Właśnie wyszło na jaw, że jasnowidz spotkał się przed dwoma laty z matką, która od lat szuka swojej ukochanej córki. Jak zakończyło się to spotkanie?

Krzysztof Jackowski w Polsce cieszy się ogromną popularnością. Wiele osób zgłasza się do niego w problematycznych sytuacjach, jasnowidz znany jest z tego, że jest w stanie odnaleźć zaginioną osobę. O sprawach, w których bierze udział często opowiada w na swoim kanale na platformie YouTube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official. Nic dziwnego, że proszony jest o pomoc przez rodziców, którzy od lat nie mogą odnaleźć swoich zaginionych dzieci. Niedawno okazało się, że z usług Jackowskiego korzystała światowej sławy gwiazda, której córka zaginęła. 

Krzysztof Jackowski został poproszony o pomoc przez Al Bano i Rominę Power

Al Bano i Romina Power to włoski duet muzyczny, znany na całym świecie, dzięki takim hitom jak „Felicita” albo „Ci Sara”. Para w życiu prywatnym jest małżeństwem, które doczekało się córki, która zaginęła podczas wycieczki do Nowego Orleanu przed laty. 

Córka muzyków, Ylenia Maria Sole, od dziecka pojawiała się w mediach. Jej twarz znali wszyscy, dzięki temu, że już jako 13-latka pojawiła się z rodzicami w filmie „Champagne in paradiso”. Włosi byli zachwyceni, gdy młoda dziewczyna śpiewała w duecie z mamą. W późniejszych latach występowała w telewizji w programie "Koło Fortuny". Wróżono jej wielką karierę. 

Ylenia Maria Sole miała 24 lata, gdy wybrała się w samotną podróż. Zabrała wtedy wszystkie rzeczy z hotelu i wyszła. Nikt nie wiedział, co się z nią stało. Ślady urywa się po wyjściu z hotelu. Policja i śledczy nie mogli jej namierzyć. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof Jackowski włączył się w sprawę

- To jedna z bardziej niezwykłych rzeczy, jaka mnie spotkała. W sobotę usłyszałem, że pani Romina jest w Gdańsku z jednodniowym koncertem i chce się spotkać. Przyjechała razem z siostrą i tłumaczką. Spotkaliśmy się w holu gdańskiej redakcji „Dziennika Bałtyckiego”. Rodzina przywiozła mi zdjęcia i rzeczy zaginionej dziewczyny. Będę musiał się do tej sprawy mocno przyłożyć, bo nie ma jej już od wielu lat - zdradził Krzysztof Jackowski. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rozporządzenie pojawiło się w ostatniej chwili. Rząd potwierdził podtrzymanie zakazu
2. Chore krowy w ubojni. Ich mięso miało trafić do sklepów

Krzysztof Jackowski miał przed sobą niezwykle trudne zadanie. Jedną z teorii, którą z pewnością sprawdzał w pierwszej kolejności, była ta zakładająca rzucenie się do Missisipi. Przed laty jeden ze strażników nocnych przyznał, że w dzień zaginięcia młodej dziewczyny, widział kobietę, która rzuciła się do rzeki. Jednak pomimo poszukiwań, ciała nie udało się odnaleźć. Do dziś trwają poszukiwania. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Treść słów kucharza poraża. Polacy się wściekną, chodzi o 200 zł za rybę nad morzem
  2. Anna Lewandowska skompromitowała się na Instagramie. Co za wpadka, Robert nie będzie zadowolony
  3. Kobieta od 22 lat trzyma swojego martwego syna w piwnicy i codziennie otwiera trumnę. Powód jest zatrważający, tylko dla osób o mocnych nerwach
  4. Lada dzień Polacy dostaną po nawet 4200 złotych "na głowę"? Wystarczy, że zostanie spełniony jeden warunek
  5. Przez 3-miesiące jadł tylko w McDonaldzie. Efektu nikt nie mógł przewidzieć, jego obecny wygląd odbiera mowę
  6. Cuckold czyli nowy rodzaj zdrady. Kobiety nie mają o niej pojęcia

Źródło: Dziennik Bałtycki

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News