Krzysztof Jackowski miał wizję
youtube.com JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Irmina Jach - 17 Grudnia 2020

Niepokojąca wizja Jackowskiego na 2021 rok. Zdradził, co się wydarzy w Polsce

Krzysztof Jackowski, za pośrednictwem kanału na YouTube, podzielił się z fanami wizją na nadchodzący rok. Zdaniem jasnowidza czekają nas niepokojące wydarzenia. Wizjoner przewiduje, że dojdzie do scen, które na zawsze mogą zapisać się w świadomości ludzi z całego świata.

Krzysztof Jackowski przyznał, że wizje na nadchodzący rok budzą w nim bardzo pesymistyczne odczucia. Według wizjonera świat zmieni się w istotny sposób. Seria niefortunnych zdarzeń ma rozpocząć się w pierwszym kwartale roku na Bliskim Wschodzie.

Krzysztof Jackowski przedstawił wizję na nadchodzący rok

Krzysztof Jackowski obawia się, że 2021 rok upłynie pod znakiem przełomowych zdarzeń w Stanach Zjednoczonych. Kończąca się prezydentura Donalda Trumpa i początek elekcji Joe Bidena będą wiązały się z ogromnym skandalem.

Wybory w USA - zdaniem wizjonera - spowolniły rozwój wypadków, do których miało dojść w minionych tygodniach. Krzysztof Jackowski przewiduje, że dojdzie do zdarzeń, w których Stany Zjednoczone i Izrael odegrają główne role. Choć nie sprecyzował, o jakie wydarzenia chodzi, jego słowa brzmią złowieszczo.

Ku przerażeniu internautów wizjoner zapowiedział, że już wkrótce polskie ulice opustoszeją. Ludzie z jakiegoś powodu pozostaną w domach, a w kraju zapanuje niezmącona cisza.

Aleksander Kwaśniewski przekazał informacje o śmierci, rodzina w żałobie. Wyjątkowo smutne świętaAleksander Kwaśniewski przekazał informacje o śmierci, rodzina w żałobie. Wyjątkowo smutne świętaCzytaj dalej

- Ja nazwałem to "biały poniedziałek". Nie chodzi tu o śnieg. Puste ulice mi się kojarzą. Widzę duże miasto, które jest kompletnie puste. Nie wiem, z czym to może się wiązać. To poczułem. Kojarzy mi się kompletnie pusta ulica, jakby nikomu nie wolno było być na ulicach, czasem bardzo szybko przejedzie samochód - jakby pilnował porządku. Co to by musiało się stać, żeby nikomu nie można było wyjść z domu? Mam wrażenie, że to jest w Polsce - mówił Krzysztof Jackowski.

- Stanie się coś takiego, że nawet jeżeli teraz mamy wybór, to przez to, co się będzie działo, nagle ten wybór będzie mniejszy. Czerwona granica została określona i jest wielka cisza przed czerwoną granicą. Jakby ta granica cały czas istniała, ale była nieaktywna. Ta granica to kres sytuacji obecnej i do tej sytuacji obecnej dołączenie czegoś drugiego, co spotęguje to, co się teraz się dzieje, a nie ma związku z zarazą - dodał jasnowidz.

W maju dojdzie zdarzeń, których efekty będzie można zobaczyć dopiero po upływie ponad 3 lat. Wizje są trudne do zinterpretowania, niewątpliwie jednak nie wróżą nic dobrego.

- To będzie rok znacznie gorszy od obecnego. Do końca jeszcze bardzo daleko, o końcu możemy mówić w połowie roku 2023. Ten okres do tego czasu jest czasem niedobrym, a w tym kierunku niedobrym jesteśmy dopiero na początku. Nie twierdzę też, że to się wydarzy w 2021, być może w 2023 w połowie roku Polska w jakiś sposób będzie wykluczona z Unii Europejskiej. Nawet jeśli symbolicznie będzie, to będzie w fatalnej sytuacji. Działania, polityczne, które do tego doprowadzą, będą celowe - podsumował wizjoner.

Trzeba przyznać, że wizja Krzysztofa Jackowskiego brzmi niepokojąco. Wierzycie w jego przepowiednie?

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

17-latek poślubił 51-letnią kobietę dwie dekady temu. Ich obecne wspólne zdjęcia dają do myślenia17-latek poślubił 51-letnią kobietę dwie dekady temu. Ich obecne wspólne zdjęcia dają do myśleniaCzytaj dalej

Źródło: Super Express/Jastrząb Post/Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News