Czarna wizja Jackowskiego spełnia się na naszych oczach. Jasnowidz przestrzegał już od dawna

Czarna wizja Jackowskiego spełnia się na naszych oczach. Jasnowidz przestrzegał już od dawna Źródło: youtube.com

Krzysztof Jackowski już od kilku lat mówił o swojej czarnej wizji. W końcu zaczęła się ona spełniać, a negatywne skutki mogą odczuć kraje na całym świecie. Jest się czego bać?

Krzysztof Jackowski po raz kolejny trafnie ocenił sytuację na świecie. Już kilka lat temu wiedział o przerażającym konflikcie, w którym do tej pory zginęło ponad pół miliona osób. Przerażające, że dzieje się to na naszych oczach.

Krzysztof Jackowski zauważył, że dzieje się coś przerażająco niebezpiecznego

Jasnowidz z Człuchowa zasłynął ostatnio przepowiedniami dotyczącymi pogody na święta i resztę zimy, podczas wyborów do Sejmu i Senatu również nie próżnował. Nie było dnia, by nie skupiał się na sytuacji Polski. Dla Krzysztofa Jackowskiego jednak nie tylko nasz kraj jest ważny - skupia się na wydarzeniach ze świata, które mogą zaważyć na jego losach. Tym razem mówi o niebezpiecznym konflikcie.

Krzysztof Jackowski już od dobrych kilku lat nie zmienia swojego zdania, jeśli chodzi o wydarzenia na Bliskim Wschodzie. Przepowiadał, że wybuchnie tam wojna. Miał świętą rację - Stany Zjednoczone niedawno wycofały się z północnych terenów Syrii, przez co Kurdowie zostali zaatakowani przez Turcję. Zaczęła się wojna i choć wielu uważa, że ma charakter lokalny, to jeszcze wiele państw może odczuć negatywne skutki jej wybuchu.

Jasnowidz opowiedział swoją całą wizję

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Trzeba się temu przyglądać. Dlatego, że jest to otwarta wojna Turcji, która może mieć różne konsekwencje. Kurdowie to naród bardzo uparty i z tego może wyjść coś o wiele gorszego. Świat na takie decyzje, o takiej wojnie zdaje się, że ma mało do powiedzenia. Nadal nie widać żadnych ruchów chociażby ONZ-u. Przecież państwo tureckie napada na jakąś nację. Napada ich, zaczęła się wojna - grzmiał znany jasnowidz.

Dzisiaj grzeje: 1. Żona słyszała straszliwe krzyki z garażu. Prawie zemdlała, gdy odkryła największy sekret męża
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

W ciągu zaledwie 8 dni na początku października tureckie wojska zabiły 71 cywili, a 300 tysięcy z nich zostało ewakuowanych. To jedna z niewielu sytuacji, kiedy niewinni ludzie tracą życie. Po wycofaniu się amerykańskich wojsk, ich pozycje starają się zająć wojska rosyjskie, lecz do tej pory nie udało się załagodzić konfliktu. W ciągu 8 lat zginęło ponad 500 tysięcy osób, a miliony uciekały przed żołnierzami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Małżeństwo Alicji Majewskiej rozpadło się w przykrych okolicznościach. Gdy były mąż zachorował, i tak wyciągnęła do niego pomocną dłoń
  2. Rząd uregulował zasady dotyczące trzynastek. Ważne informacje dla emerytów
  3. Bardzo smutne informacje o Andrzeju Grabowskim. Współczujemy
  4. Kiedyś nazywano ją najbrzydszą kobietą świata. Internauci oniemieli słysząc czym się dzisiaj zajmuje
  5. Przepis na kotlet schabowy Magdy Gessler rozsadza podniebienie rozkoszą! A przecież jej sztuczka jest bardzo prosta, każdy może ją zrobić

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News