Krzysztof Jackowski miał wizję
youtube.com JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Grupa Mediowa IBERION - 17 Listopada 2020

Krzysztof Jackowski dawno nie miał tak dziwnej wizji. Polacy muszą się przygotować

Krzysztof Jackowski jest najpopularniejszym polskim wizjonerem. Jasnowidz z Człuchowa twierdzi, że posiada wyjątkowy dar, który okazał się pomocny między innymi przy rozwiązywaniu głośnych spraw kryminalnych. Na jego kanale regularnie pojawiają się przepowiednie dotyczące przyszłości. Wizjoner dawno nie miał jednak tak dziwnej wizji, jak ostatnio. Polacy muszą się przygotować.

Krzysztof Jackowski udzielił ostatnio wywiadu na antenie niezależnej stacji telewizyjnej PL1.tv. Na prośbę dziennikarzy opowiedział, co zdarzy się na terenie naszego kraju w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Niestety, wszystko wskazuje na to, że Polacy nie będą mieć powodów do zadowolenia.

Widok grobu Marka Perepeczki 15 lat po śmierci przyprawia o łzy. Bardzo smutneWidok grobu Marka Perepeczki 15 lat po śmierci przyprawia o łzy. Bardzo smutneCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję

Jasnowidz wielokrotnie zabierał głos w sprawie trwającej pandemii koronawirusa. Nie ukrywał, że wydarzenia, które czekają nas w najbliższych miesiącach będą miały związek również z wyborami prezydenckimi w Stanach Zjednoczonych. Według niego ich wyniki będą miały wpływ na sytuację globalną.

- Czuję taką polaryzację, takie coś, co ma się zmienić. Od marca jest sytuacja nienormalna nas świecie. Coś teraz się waży. Nie chciałbym popełnić błędu, opowiadać głupot. Spokojnie. Nic na siłę - mówił enigmatycznie Krzysztof Jackowski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Według wizjonera wygrana Joe Bidena i wyprowadzka Donalda Trumpa z Białego Domu nie pozostaną bez znaczenia. Już wkrótce może dojść do rozłamu, który dotknie także kraje europejskie. Można podejrzewać, że poszczególne kraje opowiedzą się po stronach obydwu Amerykanów.

- Będziemy obserwowali, że niektóre państwa, choćby w Europie, będą się trzymać tego, co jest, a niektóre zaczną zachowywać się inaczej, dziwnie. Nie będzie spójności. Coś się waży. I uwaga: może mieć to związek z tym, co się stało w Stanach. Powiem jeszcze jedną rzecz. Wielu z nas uważa, że jeżeli nie wybrano Trumpa, to źle - kontynuował jasnowidz.

- Oczywiście ten prezydent wybrany w moim myśleniu jest pewną pozą, ale tu chodzi o siły pewne, które Trump, że z tego, co dobrze nazwę, niedawno zdymisjonował swojego człowieka, szefa Pentagonu. Nie jest to dla was zastanawiające, dlaczego akurat jego. A może ta zmiana jest iskrą nadziei. Stawiam to pod wielkim znakiem zapytania - dodał.

Krzysztof Jackowski nawiązał do dymisji Marka Espera. Stosunki szefa Pentagonu i Donalda Trumpa miały ulec pogorszeniu, gdy sekretarz ds. sił lądowych sprzeciwił się użyciu wojska podczas protestów Black Lives Matter. Według wizjonera może to być zapowiedź tragicznych zdarzeń lub przeciwnie - spokoju.

- Ale czuję, że w tej chwili ważą się bardzo ważne rzeczy i możemy przez chwilę złapać oddech. Albo go złapiemy na poważnie, albo tylko przez chwilę. Brzmi to tajemniczo, mówię to ostrożnie, bo takie coś dochodzi do mnie, ale to nie jest pełne. Niech to tak spokojnie dochodzi - zakończył wypowiedź Krzysztof Jackowski.

Dzisiaj grzeje:

1. Mateusz Morawiecki przekazał informacje o śmierci. "Pozostaje żywy w mojej pamięci"

2. Zostało mniej niż 24 godziny, odwrotu nie będzie. ”Cały świat usłyszy krzyk protestujących polskich kobiet”, tłumy ruszą pod Sejm

3. Zacznie się już 18 listopada w tysiącach kościołów na całym świecie. Wierni zaniemówią, wiemy co się dzieje

Wszystko wskazuje na to, że wizjoner uważa, że najbliższy czas, mimo trudności związanych z sytuacją epidemiologiczną kraju, będzie względnie spokojny w stosunku do tego, co może wydarzyć się już wkrótce. Jasnowidz nie jest jednak pewien, jak rozwinie się sytuacja na świecie.

Trzeba przyznać, że Krzysztof Jackowski dawno nie miał tak niejasnej i enigmatycznej wizji. Wierzycie w przepowiednie jasnowidza? A może uważacie, że wizjonerstwo należy do grona sztuk rozrywkowych?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pielęgniarki mają już dosyć. Możliwy strajk generalny
  2. Matka zobaczyła, jak pies rzuca się na jej córeczkę. Później zrozumiała, że zwierzę ją ratuje
  3. Najczęściej pojawiający się objaw Covid-19. Ma go nawet 86% zakażonych, trzeba wiedzieć
  4. Ujawniono, co czeka Polaków już 10 grudnia. Fantastyczna wiadomość ws. koronawirusa, trzeba trzymać kciuki
  5. Widmo ogromnego strajku zawisło nad całą Polską. Konsekwencje mogą być katastrofalne
  6. Babcia nagrała jak najszybciej i najtaniej zrobić ciasto bez pieczenia. Hitowy przepis podbija sieć
  7. Na miejscu zjawiło się 10 zastępów straży pożarnej. Straty po pożarze są ogromne, spłonęło 85 ton ziarna

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News