Krzysztof Jackowski o zimie
youtube.com JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Weronika Wasiak - 17 Października 2020

Krzysztof Jackowski został zapytany, jaka będzie zima. Wizja jasnowidza zaskoczyła obecnych

Krzysztof Jackowski został zapytany o tegoroczną zimę. W ubiegłym roku jego wizja się spełniła i Polacy raczej nieszczególnie mogli cieszyć się śnieżną porą roku. A jak będzie teraz? Jasnowidz z Człuchowa zdaje się nie mieć wątpliwości, niewiarygodne.

Krzysztof Jackowski od lat pomaga rodzinom, ale też policji, która niejednokrotnie prosiła go o pomoc w poszukiwaniach osób zaginionych i rozwiązaniu tajemniczych spraw. Jak mówi on sam, na swoim koncie ma już kilkaset rozwikłanych zagadek - najczęściej wspomina prawidłowe wskazanie miejsca, gdzie znajdują się zwłoki poszukiwanego. Jackowski skupia się jednak nie tylko na odpłatnym jasnowidzeniu. Na swoim kanale w serwisie YouTube regularnie tworzy transmisje na żywo, w czasie których internauci mogą na bieżąco zadawać mu pytania, a dzieli się swoimi wizjami. Ostatnio odniósł się do zbliżającej się wielkimi krokami zimy. Jego słowa zaskakują.

Właśnie pod osłoną nocy zapadła ostateczna decyzja dot. zakazów dla PolakówWłaśnie pod osłoną nocy zapadła ostateczna decyzja dot. zakazów dla PolakówCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski ujawnił, jaka czeka nas zima. Niewiarygodne

Ostatnia transmisja Jackowskiego dostarczyła widzom sporo emocji. Największe poruszenie zapanowało, gdy padło pytanie o tegoroczną zimę - jaka będzie? W głowie jasnowidza momentalnie zrodziła się wizja, którą od razu podzielił się z odbiorcami. Informacje, jakie przekazał, zaskoczyły wszystkich. Zdaniem Jackowskiego, również i w tym roku Polacy nie zostaną uraczeni białym puchem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

- Zima w mojej ocenie, w moim przeczuciu będzie ciepła. I inna, jak poprzednie. Inna - mówił w czasie transmisji Krzysztof Jackowski.

Niektórych zaskoczyły słowa jasnowidza tym tym bardziej, że jeszcze nie tak dawno zapowiadał nieco inny scenariusz. Kilka tygodni temu, gdy odniósł się do zbliżającej się zimy przyznał, że będzie to wyjątkowo ponura pora roku i raczej na próżno wypatrywać w niej słonecznych dni. Wszystko wskazuje na to, że tak jak i zapowiedzi synoptyków, tak wizje Jackowskiego mogą się nieco zmieniać. Niektórzy jednak zwracają uwagę na fakt, że rok temu jego przepowiednie się spełniły i zima bardziej przypominała jesień, a śnieżnych dni było zaledwie kilka. Czy tym razem również tak będzie? Pokażą to najbliższe tygodnie.

- Zima? Będzie ponura i łagodna. Ponura i łagodna, czyli dżdżysta, mglista, ale łagodna - mówił jakiś czas temu, również w transmisji na żywo, Krzysztof Jackowski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zobaczyła jak kroją mięso w sklepie. Z obawy o transmisję wirusa wezwała sanepid
  2. Nie żyje legenda polskiego sportu. Uwielbiany mistrz na zawsze pozostanie w sercach kibiców
  3. Oficjalnie: ogromne zmiany w całej Polsce. Premier Morawiecki podjął kluczowe decyzje
  4. Niestety, koronawirus może przenosić się w nowy sposób. Właśnie zmieniono kluczowe wytyczne
  5. 45-letnia Polka ostrzega przed koronawirusem. Ujawniła okropne powikłania, dramatyczny apel
  6. Oficjalny komunikat NFZ. Jest decyzja w sprawie świadczeń, fatalne wieści dla Polaków
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News