Jackowski wyznał w końcu całą prawdę o poszukiwaniach Piotra Staraka. Przedstawił prywatne wiadomości

Jackowski wyznał w końcu całą prawdę o poszukiwaniach Piotra Staraka. Przedstawił prywatne wiadomości Źródło: Screen/ YouTube/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski brał udział w poszukiwaniach Piotra Woźniak-Staraka. Został poproszony o pomoc w tej trudnej sprawie. Teraz jasnowidz przerywa milczenie i opowiada o kulisach akcji i roli, jaką w niej odegrał. Przedstawił również treść prywatnych wiadomości dotyczących poszukiwań.

Krzysztof Jackowski, jako najsłynniejszy polski jasnowidz, często jest proszony o pomoc w sprawach, które wydają się nie do rozwiązania. Zdarza się, że rodziny, zdruzgotane zaginięciem bliskich, zgłaszają się do wizjonera z nadzieją, że jego wrażliwość na świat nadprzyrodzony pomoże w skutecznych poszukiwaniach. Nazwisko Jackowskiego pojawiało się także przy dwóch najważniejszych akcjach poszukiwawczych ostatnich miesięcy - małego Dawida i Piotra Woźniak-Staraka.

Krzysztof Jackowski pomagał w poszukiwaniach Piotra Woźniak-Staraka

O udziale jasnowidza z Człuchowa w poszukiwaniach Piotra Woźniak-Staraka rozpisywały się media. Portal Onet ustalił, że Krzysztof Jackowski przygotował dla płetwonurków dwie mapy, które miały wskazać im ciało milionera. Według ustaleń dziennikarzy, podpowiedzi okazały się nieprawidłowe, a ciało znaleziono dzięki wskazówkom mężczyzny, który tamtej nocy brał udział w regatach.

Krzysztof Jackowski nie zgadza się  z takim postawieniem sprawy. Zabrał głos i ujawnił kulisy poszukiwań Piotra Woźniak-Staraka oraz swojej roli w tej akcji. Wizjoner twierdzi, że prawidłowo wskazał miejsce, w którym znajdowało się ciało. Jak mówi, przygotował dla płetwonurków dwie mapy - właściwa miała być ta druga, a w mediach rozmawiano tylko o pierwszej. Stąd przedostała się informacja, jakoby wizje jasnowidza nie były pomocne w sprawie.

Jasnowidz przerywa milczenie. Przedstawia prywatne wiadomości

Portal Nautilus poinformował, że rozmawiał z Jackowskim o tej sprawie. Zdaniem portalu, wizjoner jest rozżalony zachowaniem szefa ekipy płetwonurków. Zawód jest tym większy, że panowie są znajomymi. Nautilus stawia tezę, że za zmarginalizowaniem roli Jackowskiego stoi rodzina zmarłego producenta filmowego, która chciała ograniczyć informacje o udziale jasnowidza w poszukiwaniach, a wyeksponować rolę wynajętych przez siebie płetwonurków. To oczywiście tylko teoria. Krzysztof Jackowski potwierdza jednak, że sprawa ma swoje drugie dno. By udowodnić swój wkład w poszukiwania, cytuje treść wiadomości, jakie wysyłał do niego szef ekipy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ja nigdy nie mówię o tych przemyśleniach na forum, zostawiam je dla siebie. W środę pojawiła się na Kisajnie marynarka wojenna. To była gra o honor. Ja już nie sprawdzałem, żadnych wiadomości od nikogo. Liczył się czas i zbadana ze szczególną starannością powierzchnia dna jeziora. Dlatego napisz szczerze, co chcesz. Ja Tobie ufam - cytuje Krzysztof Jackowski prywatną wiadomość, jaką dostał od szefa ekipy.

Jasnowidz przyznaje, że nie rozumie, co miał na myśli nadawca przez słowa "napisz, co chcesz". Jackowski dodał, że przypomniał szefowi płetwonurków, że na drugiej stworzonej przez niego mapie, zaznaczone było miejsce znalezienia zwłok.

Dzisiaj grzeje: 1. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
2. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą

- Chodzi tylko o honor, Ty ciało znalazłeś i chwała Ci za to - tak miał, według Jackowskiego, odpowiedzieć szef ekipy.

- Chodzi mi o zwykłe jedno zdanie i nic ono Ci nie ujmie - kwituje Krzysztof Jackowski. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Jest bardzo prosty sposób nawet na kilka tysięcy złotych
  2. Przejście na emeryturę w tych miesiącach to zły pomysł. Dostaniesz dużo mniej pieniędzy
  3. Ojciec usłyszał dziwny dźwięk z pokoju dziecka. Gdy wszedł do środka, zamurowało go. Wszystko nagrał
  4. Do Agnieszki Woźniak-Starak napisała fanka, która też straciła męża. Odpowiedź prezenterki TVN wyciska łzy
  5. Kotlety z piersi kurczaka jeszcze nigdy nie były tak soczyste. Genialny przepis sprawi, że każdy je pokocha
  6. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw

Źródło: YouTube

Następny artykuł