Jackowski nie ma złudzeń, ostrzega wszystkich Polaków. Już niedługo się zacznie

Jackowski nie ma złudzeń, ostrzega wszystkich Polaków. Już niedługo się zacznie Źródło: YouTube / JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków. Słynny jasnowidz miał wizję, która już niedługo ma zacząć się spełniać. Jego przepowiednie nie napawają optymizmem.

Krzysztof Jackowski to zdecydowanie najsłynniejszy wśród polskich jasnowidzów. Od 20 lat przepowiada przyszłość i pomaga w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. Ma tysiące zwolenników i równie dużo przeciwników. Niedawno mężczyzna podzielił się z Polakami kolejną wizją, przepowiednia jest niepokojąca.

Krzysztof Jackowski miał nową wizję dotyczącą Polski

Słynny jasnowidz od 20 lat dzieli się z Polakami swoimi wizjami i przepowiedniami. W tym czasie podobno odnalazł ponad 700 zaginionych osób oraz pomógł rozwiązać około 1100 różnych spraw. To niezwykle imponujący wynik, chociaż nie wszyscy wierzą w talent mężczyzny. To nie powstrzymuje jednak Jackowskiego przed dalszą pracą. 

Jasnowidz prowadzi na platformie YouTube swój kanał, za pośrednictwem którego dzieli się przepowiedniami i kontaktuje ze swoimi wielbicielami. Jego profil obserwuje już ponad 107 tysięcy osób. Wierni fani oglądają każdy udostępniony przez jasnowidza film i na bieżąco komentują jego wizje oraz zadają mu nurtujące ich pytania na zarówno ważne, jak i zupełnie błahe tematy.

Krzysztof Jackowski ostrzega

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niedawno również dziennikarze "Super Expressu" postanowili zapytać o coś sławnego jasnowidza. Zadali Jackowskiemu pytanie dotyczące pogody w czasie tegorocznego lata. Jego odpowiedź nie napawa optymizmem. 

- Czeka nas szybka wiosna, po czym przyjdzie brzydkie lato. Zmienne, brzydkie lato. Zaznaczam jednak, że ja nie twierdzę, że w lipcu czy w sierpniu nie będzie upałów. Dlatego moim zdaniem ta pora roku będzie bardzo kapryśna - odpowiedział Krzysztof Jackowski.

Dzisiaj grzeje: 1. Paweł Królikowski przemówił do księdza. Jego słowa wyciskają łzy
2. Nie żyje kultowa gwiazda. Widzowie TVP ją uwielbiali, chorowała na raka

Już niedługo przepowiednia może naprawdę zacząć się spełniać, bo pogoda w tegoroczną zimę jest wyjątkowo łaskawa. Mamy dopiero środek lutego, a termometry już odnotowują temperatury zdecydowanie powyżej zera. Jackowski ostrzega, że ładna pogoda szybko się jednak skończy.

- Moim zdaniem musimy przygotować się na to, że często będzie padał deszcz - ostrzegł Krzysztof Jackowski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Powoduje więcej zgonów niż wypadki drogowe. Rośnie liczba zachorowań
  2. Z ostatniej chwili. PZPN podjął decyzję w sprawie kary dla kibiców Legii
  3. Okropne, dziewczynka miała tylko 5 miesięcy. 30-latek wykorzystał ją na weselu, jej serduszko nie wytrzymało
  4. Zajrzeli do pyska psa i oniemieli. Żaden czworonóg nie może czuć się bezpiecznie, pilne ostrzeżenie
  5. Katastrofalne wieści dla emerytów. Przez nieuwagę i lukę w prawie dostaną mniejsze emerytury
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

źródło: AlaLuna

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News