Jackowski miał wizję, co się stanie w Polsce już za parę miesięcy. Twierdzi, że tak źle jeszcze nie było

Jackowski miał wizję, co się stanie w Polsce już za parę miesięcy. Twierdzi, że tak źle jeszcze nie było Źródło: youtube/Krzysztof Dęga Zaprasza

Krzysztof Jackowski jeszcze nigdy nie miał takich obrazów w głowie. To, co pojawiło się w jego wizji, jest przerażające. Wszystko zacznie się dziać, gdy do Polski zawita zima.

Krzysztof Jackowski przedstawił swoją kolejną wizję. Znany polski jasnowidz nie ma dobrych wiadomości dla mieszkańców kraju. Obrazy, które ujrzał, dotyczą dramatycznych wydarzeń w polityce oraz warunków pogodowych w najbliższych miesiącach.

Krzysztof Jackowski widzi, co się będzie działo w polskiej polityce

Pierwsza wizja, jaką zobaczył Krzysztof Jackowski, dotyczy wydarzeń politycznych. To, co przewidział, ma się wydarzyć w Polsce zimą. Jasnowidz nie ma dobrych wiadomości dla obywateli, czekają ich straszne dni.

- Będą krzyczeli na rząd "zdrada, zdrada stanu" - zaczął swoją wypowiedź jasnowidz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdaniem wizjonera polski rząd zostanie oskarżony o zdradę stanu, ale politycy nie podejdą do oskarżeń z rozsądkiem. Nikt z partii rządzącej nie weźmie pod uwagę słów skierowanych w stronę "oszustów". Krzysztof Jackowski nie wie, co się wydarzy w kraju, po tym, jak Polacy dowiedzą się o zdradzie stanu. Wizje dotyczące dalszych losów jeszcze się nie pojawiły.

- To bardzo dziwne, to może wyglądać tak, że rząd, że polski rząd nie zadziała w interesach Polski. To mówię i na tym ustaję - zakończył jasnowidzenie dla spraw politycznych i płynnie przeszedł do mniej kontrowersyjnego tematu.

Krzysztof Jackowski o pogodzie

Po komentarzu politycznym Krzysztof Jackowski zmienił temat na pogodę. Przypomniał, że ostatnio wywróżył "gorące, ale kapryśne lato" i jego przepowiednia się sprawdziła. A co widzi w okresie jesienno-zimowym? 

- Mam odczucie, że będzie bardzo długa jesień. Listopad, grudzień i może jeszcze część stycznia. Czyli jesień, bardzo długa jesień. Nie taka chłodna jesień, ale bardziej jesienna - padło z ust Jackowskiego.

Dzisiaj grzeje: 1. Małżeństwo brało razem prysznic, gdy nagle żona zauważyła pewien szczegół. Od razu zażądała rozwodu
2. Przecież on ma dopiero 5 lat. Powalające doniesienia o synu Małgorzaty Kożuchowskiej

Zgodnie z wróżbami do połowy stycznia czeka nas ciepła jesień, a później pojawi się zimna aura. Jeżeli przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego się sprawdzą, nie ma co liczyć na białe święta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy tracą swoje emerytury przez FELERNĄ ustawę. Posłowie zapowiadają interwencję
  2. Tadeusz Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Matce Boskiej. Specjalny pakiet
  3. Pomarańczowy sernik bez pieczenia rozpływa się w ustach. Doskonale sprawdzi się na świątecznym stole, goście będą wniebowzięci
  4. Gwiazdor kabaretu stracił 800 tys. zł. Koszmar Michała Wójcika
  5. Właściciel zobaczył, że jego szczeniaki są zielone. Myślał, że się pobrudziły, ale prawda okazała się wstrząsająca

źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News