Poseł PiS zdetronizował Krzysztofa Jackowskiego. Jego słowa o wyborach spełniły się co do joty

Poseł PiS zdetronizował Krzysztofa Jackowskiego. Jego słowa o wyborach spełniły się co do joty Źródło: YouTube/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski ma godnego następcę. Otóż na polskiej scenie politycznej pojawił się nowy jasnowidz. Poseł PiS z precyzyjną dokładnością przewidział wyniki wyborów parlamentarnych. Niesamowite doniesienia z kraju budzą szok i niedowierzanie.

Krzysztof Jackowski, znany polski jasnowidz, ma poważną konkurencję. Niestety nadeszły czasy, kiedy będzie musiał zrzec się prawa do tytułu "proroka polskiego narodu". Na scenie krajowych wróżbitów pojawiła się bowiem nowa twarz, której magiczne zdolności zaskakują. Nawet osoby skrajnie niewierzące w nadnaturalne siły przyznają, że to, co się wydarzyło, nie może być dziełem zwykłego człowieka.

Ludzie od pradawnych czasów wierzą w magię i nadnaturalne zjawiska. Nic więc dziwnego, że taką popularnością cieszą się wróżki, horoskopy i tarot. Ludzie chcą wiedzieć co przyniesie im przyszłość, chcą poznać to, co nieodkryte i zaszyfrowane na niebie. I naprzeciw ich oczekiwaniom wychodzą właśnie osoby obdarzone niebywałymi zdolnościami.

Krzysztof Jackowski odejdzie w zapomnienie

Poseł PiS z niebywałą dokładnością przedstawił wyniki wyborów. Brzmi to jak fake news, ale okazuje się, że jest to prawda, a co ciekawsze, są na to dowody. Niedowiarki mogą powiedzieć, że to fotomontaż, ale sprawa została dogłębnie zbadania i nie są to fałszywe zdjęcia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Krzysztof Sobolewski zastąpi Krzysztofa Jackowskiego. To on na Twitterze podzielił się ze wszystkimi dokładnymi wynikami wyborów - nie tylko procentowymi, ale też z podziałem na mandaty. Dane, które zaprezentował w poniedziałek o godzinie 8:27, dopiero o 21:00 zostały potwierdzone przez PKW. 

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Loska dziś. Nie uwierzycie jak wygląda legendarna spikerka. Ma 82 lata
2. Mężczyzna chciał zgwałcić 10-latkę. Załatwiła go tak, że do końca życia będzie odczuwał ból

Od razu pod postem pojawiły się informacje, jakoby poseł był jasnowidzem. To mogło cieszyć, ale później zaczęły napływać komentarze o tym, że wybory zostały ustawione oraz o tym, że za wszystkim jak zwykle stoi Jarosław Kaczyński. Jaka była prawda, tego raczej nikt się nie dowie. Według internautów najbardziej prawdopodobne jest to, że partia PiS poznała wyniki wcześniej niż cała reszta kraju. W tym przypadku Krzysztof Jackowski nie miałby się czego obawiać.

Najlepsze newsy dnia:

  1. REWOLUCJA w kodeksie pracy 2020. Te zawody dostaną podwyżki po kilkaset złotych
  2. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
  3. Obudził ją głośny krzyk, w łóżeczku znalazła swoją konającą córkę. Kilkanaście godzin później wyszło na jaw, co zrobił jej partner
  4. Młoda kobieta zaprosiła bezdomnego, by podzielić się z nim posiłkiem. Ale nie mogła przewidzieć, jak to się skończy
  5. Od dziecka musiała znosić piekielny ból. Po latach usłyszała szokująca diagnozę, jej stan był zbyt dziwny, żeby lekarze w ogóle o tym pomyśleli

źródło: radio zet

Następny artykuł