Już za kilka dni. Jackowski przedstawił bolesną wizję

Już za kilka dni. Jackowski przedstawił bolesną wizję Źródło: youtube.com JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski nie mógł tego przemilczeć. Postanowił podzielić się wyjątkowo niepokojącą wizją. Wszystko zacznie się już za kilka dni. Polacy mają poważne powody do zmartwień.

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się ze społeczeństwem swoimi przepowiedniami, publikując nagrania na oficjalnym kanale "JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official" w serwisie YouTube. Porusza tam wiele istotnych kwestii, a jego słowa spełniły się już niejednokrotnie. Polacy mają jednak nadzieję, że tym razem będzie inaczej. Jasnowidz z Człuchowa powiedział o bolesnej wizji.

Wszystko zacznie się lada moment. Krzysztof Jackowski w dramatycznej wizji 

W swojej ostatniej transmisji na żywo w serwisie YouTube, tak jak za każdym razem, Jackowski na bieżąco odpowiadał na nurtujące internautów pytania. Przepowiadał m.in., jaka czeka nas zima. W tym miejscu warto zaznaczyć, że słowa jasnowidza spełniły się choćby na temat zeszłorocznej zimy czy obecnego lata. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jackowski zapowiedział, że po jesieni przyjdzie ponury, ale łagodny czas. Nagle jego wypowiedź przerwała wizja. Nie zwlekając długo, podzielił się nią z obserwatorami, wyznając dramatyczne szczegóły. Przyznał, że lada moment może dojść do poważnych ulew, trwających kilka dni, które z kolei będą niosły za sobą ogromne zniszczenia i niebezpieczne powodzie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niemal wszyscy Polacy czekali. Od dziś znika znienawidzony zakaz, MZ oficjalnie potwierdziło

2. Ksiądz wykorzystał młodą dziewczynkę na saunie. Arcybiskup Głódź twierdzi, że nie miał o niczym pojęcia

-  Lipiec, sierpień - zaczął - Wiecie, jakie miałem wrażenie? Że tego lata jeszcze może dojść do sytuacji, jeżeli chodzi o pogodę, gdzie, wyobraźcie sobie, przez kilka dni tak intensywnie będzie padać, że się zdarzy się taka lokalna powódź duża. Przez kilkudniowe deszcze. Takie mam wrażenie - dodał w swojej transmisji na żywo Krzysztof Jackowski. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Policja pod willą Lewandowskiego. Niepokojące doniesienia, ktoś chciał się włamać?
  2. Adam Małysz myślał, że je po prostu źle doprawiony rosół. To był dopiero początek, słynny skoczek przeżył ciężkie chwile
  3. Magda Gessler pogrążona w rozpaczy. Szanse maleją
  4. Sekret ujawniono dopiero teraz. Nikt nie spodziewał się potajemnego ślubu w rodzinie królewskiej
  5. Niestety, wielu Polaków będzie musiało zmienić plany. Urlopy przekreśli jedna rzecz
  6. Szkolna koleżanka Kingi Dudy zdradziła prawdę. Wiadomo, jaka naprawdę jest córka Andrzeja Dudy, gdy nikt nie patrzy

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News