Krzysztof Jackowski przepowiedział co wydarzy się w 2020 roku! Chodzi o miliony Polaków

Krzysztof Jackowski przepowiedział co wydarzy się w 2020 roku! Chodzi o miliony Polaków Źródło: youtube

Krzysztof Jackowski bez ogródek powiedział o tym, co jego zdaniem wydarzy się w dopiero co rozpoczętym roku. Niestety, jasnowidz nie miał dobrych informacji. Przed milionami Polaków bardzo ciężkie chwile.

Krzysztof Jackowski tradycyjnie przedstawił swoją wizję dotyczącą kolejnego roku, jeszcze przed momentem, w którym na dobrze się rozkręci. Jasnowidz przyznał, że w 2020 roku na Polaków czeka sporo przykrych wydarzeń, która na bardzo długi czas wpłyną na naszą rzeczywistość.

Krzysztof Jackowski zdradził, co wydarzy się w 2020 roku

Najsławniejszy jasnowidz w Polsce podzielił swoje wizje na kilka segmentów. W kwestiach międzynarodowych wskazał na niebezpieczną sytuację, która będzie miała miejsce najpewniej w Europie. Jego zdaniem dojdzie od poważnych zamieszek, które będą opłakane w skutkach. Jackowski pokusił się nawet o stwierdzenie, że dojdzie do rewolucji i obalenia jednego z czołowych światowych rządów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jackowski zabrał również głos w kwestii nadchodzących wyborów prezydenckich. Uważa, że Andrzej Duda nie będzie miał najmniejszych problemów z reelekcją. Decyzja o przedłużeniu jego rządów na drugą kadencje ma zdaniem jasnowidza zapaść jeszcze w pierwszej turze.

Kolejne dwie informacje, które człuchowianin miał do przekazania, szczególnie zasmuciły jego odbiorców. Wszystko dla tego, że wpłyną one bezpośrednio na życie wielu Polaków.

Pierwszą z tych kwestii jest pogoda. Niestety, Jackowski stwierdził, że tegoroczna zima w niczym nie będzie przypominała "normalnej" zimy. Do samego końca ma być bardziej wiosenna, co może być opłakane w skutkach. W połączeniu z coraz cieplejszą porą letnią może zaistnieć ryzyko występowania suszy, jeśli słowa jasnowidza się potwierdzą.

Dzisiaj grzeje: 1. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej
2. Udało się! 20-latek, który katował kota metalową pałką, w rękach policji

Druga sfera, której dotknął, jest jeszcze bardziej niepokojąca. Podczas relacji na żywo przepowiedział, że w Polsce dojdzie do katastrofy lotniczej, która oczywiście będzie opłakana w skutkach. Niestety, wiele ludzi straci w niej swoich bliskich.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne informacje. Katarzyna Dowbor nieuleczalnie chora
  2. 35 dni płatnego urlopu i ekstra przerwa w pracy. Świetne wiadomości dla każdego pracownika
  3. Starsi ludzie zdruzgotani, koszmarne informacje TVN. Okropna śmierć rozerwała polskie serca i dusze
  4. Pamiętacie Mariolkę ze Świata według Kiepskich? Dziś wygląda niewiarygodnie, dwa razy musieliśmy sprawdzić czy to ona
  5. Straszna przepowiednia siostry Meghan Markle właśnie spełnia się na naszych oczach. Aż trudno uwierzyć

źródło: Gazeta Pomorska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News