Jackowski miał fatalną wizję dla wielu Polaków. Święta Bożego Narodzenia w tym roku będą straszne

Jackowski miał fatalną wizję dla wielu Polaków. Święta Bożego Narodzenia w tym roku będą straszne Źródło: YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski, znany również jako "medium z Człuchowa", ma na swoim koncie kilka przepowiedni, które zdaniem niektórych się spełniły. Ostatnio wypowiedział się w kwestii tego, czego Polacy mogą spodziewać się po Świętach Bożego Narodzenia. Nie są to wesołe doniesienia.

Krzysztof Jackowski - zgodnie z jego własnym słowami - ma na swoim koncie wiele zadziwiających osiągnięć, w tym pomoc w odnalezieniu ciała producenta filmowego, Piotra Woźniak-Staraka. Po tegorocznym lecie można jednoznacznie stwierdzić, że jego przepowiednie dotyczące pogody się spełniły.

W związku z tym gazeta zwróciła się do niego z pytaniem o to, czego można oczekiwać po zbliżającym się wielkimi krokami sezonie świątecznym. Niestety, medium z Człuchowa nie miało na ten temat zbyt wiele dobrego do powiedzenia.

Krzysztof Jackowski o pogodzie na Święta

Jego słowa z pewnością ostudzą zapał wielu Polaków w stosunku do tego wspaniałego, zimowego święta. Chociaż kojarzy się ono ze śniegiem i urokliwą aurą na zewnątrz, tym razem Wigilia ma nie przypominać takiej z kolęd. Nie ma co liczyć na piękne, zimowe krajobrazy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Pogoda na te święta? Słaba. Będą to jesienne święta, deszczowe, mgliste, nieciekawe. Trochę przed świętami krótki epizod będzie z zimą i może będzie też krótki epizod z zimą w styczniu i tyle powalczy zima. A potem będzie taki czas stagnacji jesienno-przedwiosennej - powiedział Krzysztof Jackowski.

Śnieg przyjdzie dopiero po Świętach

Chociaż Jackowski zarzeka się, że nie jest pewien, kiedy dokładnie spadnie pierwszy śnieg, twierdzi, że szansa na to, aby miało to miejsce podczas Świąt Bożego Narodzenia jest bardzo nikła.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Dymna zrobiła coś NIEMOŻLIWEGO! Legendarna aktorka uratowała mężczyznę przed samobójstwem
2. Jest niebezpiecznie, możliwe zagrożenie życia i zdrowia. Polsat przekazał alert dla czterech województw

- Ciężko powiedzieć, kiedy spadnie pierwszy śnieg, ale wydaje mi się, że będzie to przed świętami, z tym że to będzie krótki epizod i później już będzie tak sobie. Jeszcze w styczniu może być krótki epizod ze śniegiem i prawdę mówiąc - tyle zima powalczy - powiedział Krzysztof Jackowski. 

Oznacza to, że w tym roku Boże Narodzenie będzie musiało obyć się bez jazdy na sankach, lepienia bałwanów i wszystkich innych śnieżnych zajęć, z którymi zazwyczaj się kojarzy. Z pewnością jest to smutna informacja dla wszystkich fanów białych, zimowych krajobrazów.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Seniorzy mogą POŻEGNAĆ SIĘ z dodatkowymi pieniędzmi z waloryzacji emerytur. Wygrało 500 plus
  2. 13. emerytury nie zostaną wypłacone? Przykre doniesienia
  3. Przestali go karmić, umierał w męczarniach. Rodzice nie mieli litości dla 22-miesięcznego dziecka
  4. Wszyscy szukali jej przez kilka tygodni. Zaginiona nastolatka pojawiła się tysiące kilometrów za polską granicą
  5. W latach 90. wszyscy go kochali. Wylądował w szpitalu w koszmarnym stanie, przerażające zdjęcie

źródło: super express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News