Krzysztof Jackowski twierdzi, że miał kontakt z duszą Piotra Woźniaka-Staraka. Nieprawdopodobne doniesienia jasnowidza

Krzysztof Jackowski twierdzi, że miał kontakt z duszą Piotra Woźniaka-Staraka. Nieprawdopodobne doniesienia jasnowidza Źródło: youtube.com/Fakt24

Krzysztof Jackowski stwierdził niedawno, że udało mu się nawiązać kontakt z duszą zmarłego Piotra Woźniak-Staraka. Najsłynniejszy polski jasnowidz wyjawił, co stało się w wyniku tego rzekomego spotkania.

Krzysztof Jackowski po raz kolejny zabrał głos w sprawie Piotra Woźniak-Staraka. Wszystko wskazuje na to, że jasnowidz chce wykorzystać bardzo chodny temat do zaistnienia w mediach. Niedawno stwierdził, że miał pośmiertny kontakt z duszą zmarłego tragicznie milionera.

Krzysztof Jackowski w roli medium

Chociaż jasnowidz przyzwyczaił Polaków do swoich publicznych wystąpień, a ludzie poznali go jako amatora-kryminologa, dla wielu nie wydaje się wiarygodnym kontaktem ze światem zmarłych. Tym razem Krzysztof Jackowski rzekomo naprawdę połączył się z zaświatami, by wypytać duszę Piotra Woźniak-Staraka o okoliczności wypadku.

Wkrótce po zaginięciu milionera na jeziorze Kisajno, do jasnowidza zgłosili się jego bliscy. Dostarczyli mu przedmioty osobiste poszukiwanego. Zapach ofiary wprowadził Jackowskiego w nadnaturalny trans.

- On jest wiotki, idzie od razu na dno, on się nie ratował gdy wpadł do wody, ma wiotkie ręce. To był wypadek - stwierdził jasnowidz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof Jackowski zdradził więcej szczegółów na temat tragedii, która rozegrała się na wodach mazurskiego jeziora. Opowiedział o tym, jak przy gwałtownym manewrze skrętu za jedną burtę wypadła kobieta, za drugą zaś mężczyzna. Dramatyczny finał tej historii jest znany wszystkim. Po kilku dniach od zaginięcia odnaleziono martwe ciało milionera.

Krzysztof Jackowski w rozmowie z duchem

Niedawno Krzysztof Jackowski znów zaistniał w mediach za sprawą swoich doniesień na temat Piotra Woźniak-Staraka. Jasnowidz utrzymuje, że nawiązał "kontakt i mentalne poczucie" z duszą zmarłego milionera. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna piosenkarka była molestowana przez kuzynkę. Nigdy nie poradziła sobie z traumą. Prawda wyszła po latach
2. Pies wyczuł, że jego pan umiera. Zachował się w niemal ludzki sposób, wyraz jego oczu mówi wszystko

- Mimo tego tragizmu odczułem spokój w jego śmierci. Znalazłem mnóstwo zmarłych przez 30 lat. Ludzie jak słyszą o tragedii, to myślą o ohydnej szamotaninie, a mi kojarzy się z wyzwoleniem i czymś pozytywnym - zdradził Jackowski w wywiadzie dla Super Expressu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega: Popularny ser skażony. Zjedzenie grozi nawet ŚMIERCIĄ
  2. Amerykańska piosenkarka spodziewa się dziecka. Ojcem jest POLSKI gwiazdor. polskiego gwiazdora. Fani zachwyceni
  3. Agnieszka Woźniak-Starak uczci pamięć męża w wyjątkowych okolicznościach. Nie mogła wybrać lepszego momentu
  4. Takich pląsów Magdy Gessler świat jeszcze nie widział. Mamy nagranie
  5. PiS chce wprowadzić wielkie zmiany w emeryturach. Wiadomo, kto dostanie więcej pieniędzy

źródło: radio zet

Następny artykuł