Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Zobaczył umierającą 16-latkę, ciarki przechodzą po plecach

Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Zobaczył umierającą 16-latkę, ciarki przechodzą po plecach Źródło: YouTube/Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną wizją. Słowa znanego jasnowidza powodują ciarki na plecach. Jackowski wraca do sprawy tragicznej śmierci 16-letniej dziewczyny. Ciężko uwierzyć, jakie obrazy pojawiły się w jego głowie.

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Wizje, które pojawiają się w jego głowie już wielokrotnie pomagały w rozwiązywaniu najważniejszych zagadek. Tym razem jasnowidz wrócił do głośnej sprawy, która szeroko omawiana była w mediach. Ciężko pogodzić się ze słowami, które przekazał. 

Krzysztof Jackowski o sprawie Anneliese Michel

Przed laty media na całym świecie mówiły o głośniej sprawie 16-letniej dziewczynki, Anneliese Michel, która zaczęła mieć bardzo dziwne objawy i nikt nie wiedział, co się z nią dzieje. Anneliese Michel bardzo nerwowo reagowała na symbole religijne, miała problemy z zasypianiem. Jej przerażeni rodzice zgłosili się o pomoc do lekarzy, ale nawet oni nie umieli pomóc. 

Pojawiło się podejrzenie, że Anneliese Michel została opętana przez szatana. Rodzice postanowili zaczerpnąć pomocy egzorcysty. Po kilkunastu seriach nie był on w stanie pomóc nastolatce. Niestety, krótko później dziewczyna zmarła w śnie. Od 1976 roku wciąż nie wiadomo, co spowodowało zgon nastolatki. Krzysztof Jackowski, w książce Przemysława Lewickiego postanowił odnieść się do sprawy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Krzysztof Jackowski widział mężczyznę, który był obok Anneliese Michel

- Pierwsze moje wrażenie było takie: tą sprawą już kiedyś się zajmowałem albo myślałem o niej. Co jeszcze? Miałem wrażenie, że jest to sprawa sprzed lat i ta osoba może nie żyć, kojarzyło mi się to tragicznie. Mam poczucie, że był przy niej pewien starszy tęgi mężczyzna. Trudno mi powiedzieć, czy był pozytywną, czy negatywną postacią, ale czasem odnosiłem wrażenie, że mógł odgrywać podobną rolę jak policjant, taki charakter mogła mieć jego - przekazał. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy dostają pilne SMS-y. Zakaz wchodzi w życie już jutro, wprowadzą dodatkowe obostrzenia

2. Przerażający finał poszukiwań mężczyzny z okolic Opola. Rozpoznali go po protezie

Krzysztof Jackowski niestety, w swoich wizjach nie widział, jaka była przyczyna śmierci młodej dziewczyny. Próbując rozwiązać tę zagadkę, przekazał "Nie umiem powiedzieć, w jaki sposób ta dziewczyna straciła życie, ale sam sens jest taki: widzę, że jest sama. A dopiero potem widzę tego tęgiego mężczyznę, który w jakiś sposób stara się jej pomóc, kieruje nią. Ten mężczyzna kojarzy mi się jako opiekun dziewczyny, ale nie w takim sensie, że jej pilnował, lecz bardziej z obawy o siebie. Tak, obawiał się bardziej o siebie niż o nią". 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stało się, partner Magdy Gessler ujawnił jej wstydliwy, mocno krępujący sekret. Prawda jest powalająca
  2. Anna Lewandowska dodała nowe zdjęcie, ale fani zwrócili uwagę tylko na jeden szczegół. Jest zdumiewający
  3. Kierowca spojrzał na przednie siedzenie samochodu jadącego obok. Nie miał czasu do stracenia, natychmiast w niego uderzył
  4. W nocy na ulicy podeszła do niego obca kobieta i przytuliła go. Wyszeptała mu kilka słów do ucha, musiał natychmiast zareagować
  5. Doda przyłapana na gorącym uczynku. Zdjęcia wypłynęły do internetu, ręce opadają
  6. Na zdjęciu ukryta jest panda. Najlepsi widzą ją już po 20 sekundach, reszta szybko się poddaje

źródło: SE

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News