Krzysztof Jackowski wszystko przewidział
youtube.com JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Weronika Wasiak - 15 Maja 2020

Wszystko ma się zacząć już na dniach. Wizja Jackowskiego załamała wiele osób

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się z Polakami swoimi przepowiedniami i wizjami na najbliższy czas. Wielokrotnie już jego słowa pokrywały się z rzeczywistością, dlatego każda kolejna przepowiednia budzi spore poruszenie w opinii publicznej. Według jasnowidza, niebawem rozpocznie się kolejny nieciekawy dla Polski czas.

Krzysztof Jackowski, jako najpopularniejszy w Polsce jasnowidz, wielokrotnie miał rację w kwestii chociażby przyszłości Polski. Ponadto, z jego zdolności często korzysta policja lub rodziny poszukujące zaginionych osób. Wiele razy udało mu się trafnie wskazać miejsce, najczęściej jednak, w którym znajdywały się zwłoki zaginionego. Tym razem Jackowski odniósł się do zupełnie innej kwestii, podkreślając swoje przekonanie. Wielu będzie załamanych.

Zakupy muszki owocówkiNad owocami latają muszki owocówki? Ważny znak, nie wolno go ignorowaćCzytaj dalej

Wszystko zacznie się na dniach. Krzysztof Jackowski miał niepokojącą wizję

Nie da się ukryć, że ostatnie dni Polaków raczej nie rozpieszczają. Niskie temperatury, porywiste wiatry, burze, przymrozki, a miejscami nawet śnieg. Aura raczej daleka jest od wiosennej, a według Jackowskiego, najbliższe tygodnie, a nawet miesiące, wcale nie będą lepsze. Jasnowidz jest przekonany, że lato, w przeciwieństwie do zeszłorocznego, będzie parne i choć nie zabraknie słonecznych dni, będzie ich raczej niewiele.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta szokuje swoim kontrowersyjnym wyglądemNiewiarygodne, co kobieta zrobiła ze swoim ciałem. Jej talię można objąć jedną ręką, zdjęcia powalająCzytaj dalej

- Przewiduję, że lato 2020 będzie nieciekawe, pochmurne i deszczowe. Co prawda, będzie okraszone ładnymi, prawdziwie letnimi dniami, ale będzie tych dni mało. To sprawi, że ogólnie będziemy z pogody 2020 roku niezadowoleni - mówił dla "Dziennika Bałtyckiego", cytowany przez portal Viva, jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski.

Dzisiaj grzeje:

1. Polityk znaleziony martwy w swoim mieszkaniu. Służby wkroczyły do akcji, tajemnicze okoliczności śmierci

2. Wyszła z dzieckiem w wózku na spacer. Musiała interweniować policja, co za wstyd

Warto przy tym wspomnieć, że z końcem lata 2019 Jackowski dzielił się również swoją wizją dotyczącą zimy, która jego zdaniem wówczas, przypominać miała raczej jesień. Rzeczywiście, śnieżne dnie policzyć można na palcach jednej ręki, a temperatura nawet w grudniu, potrafiła sięgać chociażby kilkunastu stopni. Wielu już jest załamanych, twierdząc, że i tym razem Jackowski może mieć rację.

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Halo, tu papież Franciszek". Siostra zmarłego na COVID-19 proboszcza nie mogła uwierzyć, kto do niej dzwoni
  2. Olbrzymia tragedia w rodzinie słynnego gwiazdora. Jego 8-letni synek zginął w dramatyczny sposób
  3. Po ugotowaniu makaronu zalewasz go zimną wodą? Karygodny błąd, nie wolno tak postępować
  4. Lekarze ostrzegają, popularna przyprawa może zawierać ołów. Konsekwencje spożycia mogą być fatalne
  5. Masz w domu konwalie? Lekarze biją na alarm, każdy musi wiedzieć, jakie mogą być konsekwencje
  6. Stosuj wodę z cukrem 2 razy w tygodniu, działa nieziemsko. Mąż szybko oniemieje na twój widok, wspaniała kuracja

Zdrowie - masowanie palcówZaczęła masować jeden palec u dłoni, reakcja organizmu była spektakularna. Cudowny trikCzytaj dalej

Źródło: Viva

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News