Krzysztof Jackowski pierwszy raz przyznał się, że czegoś nie przewidział. Chodzi o jego 19 lat młodszą żonę

Krzysztof Jackowski pierwszy raz przyznał się, że czegoś nie przewidział. Chodzi o jego 19 lat młodszą żonę Źródło: .

Krzysztof Jackowski jest prawdopodobnie najbardziej znanym polskim jasnowidzem. Medium z Człuchowa nigdy nie stroni od chwalenia się swoimi sukcesami, ale o porażkach nie wspomina już tak często. Dlatego też piszemy o sytuacji bezprecedensowej, w której po raz pierwszy otwarcie przyznał się, że czegoś nie przewidział.

Krzysztof Jackowski znany jest wielu Polakom ze względu na swoje liczne udziały w głośnych akcjach policyjnych. Często jego nazwisko pojawia się w szczegółowych opisach spraw policyjnych dotyczących zaginięć czy morderstw, które latami pozostawały bez odpowiedzi. 

Tym razem jasnowidz zdecydował się wyznać zdecydowanie co innego niż kolejne słowa przepowiadające najważniejsze wydarzenie w Polsce i na świecie. Człuchowianin przyznał się, że nie przewidział jednej, bardzo ważnej rzeczy. Jest to bardzo śmiałe wyznanie niepokornego jasnowidza.

Krzysztof Jackowski nie mógł tego przewidzieć? Wyznał prawdę

Krzysztof Jackowski pokusił się o bardzo osobiste wyznanie. Nie był w stanie przewidzieć najważniejszej rzeczy w swoim życiu. Chodzi oczywiście o miłość, która nagle pojawiła się w jego życiu i została przypieczętowana zawarciem związku małżeńskiego.

- Pomogłem w rozwiązaniu co najmniej kilkuset spraw, zaginięć, morderstw. Szukałem osób z całego świata, a dla siebie nie potrafiłem znaleźć tej jedynej ukochanej osoby. Absolutnie nie przewidziałem, że się zakocham - powiedział jasnowidz w rozmowie z dziennikarzami "Super Expressu".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sytuacja stała się jeszcze bardziej niecodzienna przez jeden ważny szczegół. Chodzi o to, że Krzysztof Jackowski poznał swoją żonę dzięki temu, że była jego klientką. Podczas "sesji" jasnowidz wyjawił jej, że niedługo w jej życiu pojawi się miłość i "ten jedyny". Ale nie śmiał przypuszczać, że chodzi właśnie o niego.

Pomimo tego, że nie udało mu się przepowiedzieć swojej przyszłości i przewidzieć tak wielkiego wydarzenia, Krzysztof Jackowski nie traci optymizmu. Stara się czerpać tym większe szczęście z tego, że Katarzyna pojawiła się w jego życiu tak niespodziewanie.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy zostali wyrzuceni z norweskiego samolotu. Nie zgadzają się z oskarżeniami linii
2. Naprawdę bolesna wiadomość. Nie żyje Zbigniew Wiśniewski

- Kasia to moja wielka inspiracja. I w końcu jestem w życiu szczęśliwy. Mam do Kasi zaufanie, dogadujemy się - wyznał na łamach "Super Expressu".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Wyższe emerytury dla kobiet już pewne! Jedna grupa zawodowa może przygotować się na spore podwyżki
  3. Ciężka choroba drastycznie zmieniła Ewę Drzyzgę. Ciągły ból, była na skraju
  4. Smutne doniesienia nt. Pawła Królikowskiego. Podjęto ostateczną decyzję w Polsacie, zrozpaczeni fani nie zobaczą go w nowym sezonie show
  5. Kolejne kłopoty Tymoteusza Szydło. Jego decyzja doprowadziła do przykrych konsekwencji

źródło: Gazeta Pomorska/Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News