Jackowski w końcu dojrzał, by wyznać całą prawdę milionom Polaków. Dla wielu będzie to wstrząsem

Jackowski w końcu dojrzał, by wyznać całą prawdę milionom Polaków. Dla wielu będzie to wstrząsem Źródło: youtube.com/KrzysztofJackowskiOfficial

Krzysztof Jackowski co i raz decyduje się przekazywać Polakom swoje wizje. W większości przypadków dotyczą one bardzo głośnych spraw prowadzonych przez policję, jak np. sprawa zaginięcia i zamordowania małego Dawidka. Jednak tym razem, jasnowidz postanowił iść na całość.

Krzysztof Jackowski czuje się coraz śmielej w internecie, dlatego też co chwila przekazuje internautom swoje przemyślenia oraz wizje dotyczących najbardziej palących spraw. Czasami jednak zdarza się tak, że medium z Człuchowa decyduje się sięgnąć trochę głębiej i poruszyć sprawy, które znajdują się na samym szczycie priorytetów Polaków.

Krzysztof Jackowski wyznaje milionom Polaków całą prawdę

Krzysztof Jackowski odważył się na bardzo ryzykowny krok. W najnowszej transmisji, którą zamieścił na YouTube, dotknął bardzo prywatnych, ale ważnych dla każdego kwestii. Chodzi mianowicie o sens tego wszystkiego, co dzieje się dookoła nas. Jasnowidz uważa, że nie tylko Polacy, ale ludzie w ogóle, przywiązują zbyt wielką wagę do rzeczy, które nie mają znaczenia na dłuższą metę.

- Gdy będzie mój czy twój pogrzeb, nie będą nieśli przed tobą komórki, twojego samochodu, laptopa, ubrań twoich. Poniosą twoją trumnę, albo urnę z prochami, nic więcej. Pochowają twoje prochy lub ciało i wszyscy postoją tam może z 15 minut, złożą, co mają złożyć, jakieś kwiaty czy wieńce i popędzą w wir świata - powiedział.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof Jackowski idzie dalej w swoich rozważaniach i nie ma wątpliwości, że wszystkie zgromadzone przez nas dobra doczesne nie są w stanie wydłużyć naszego życia. Nie wpływają również na pamięć innych o nas.

- Nie zdążą wyjść z cmentarza, już będą zajęci swoimi sprawami. Czy ktoś napisał SMS-a? Czy ktoś dzwonił? Co tam na Facebooku? Tyle właśnie znaczymy - dodał.

Co w takim razie jest według jasnowidza najważniejsze w życiu? Udzielił on bardzo prostego, aczkolwiek dla niektórych być może otwierającego oczy wyjaśnienia.

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka zostawiła pracownikowi stacji benzynowej liścik. Gdy mężczyzna go przeczytał od razu zadzwonił na policję

2. TVN podaje wyniki sekcji zwłok 5 nastolatków z lubuskiego. Wstrząsające doniesienia

- Patrz pod nogi, patrz na małe rzeczy. Patrz w oczy nie tylko ludzi, ale także zwierząt. Patrz czy ktoś cię o coś nie prosi. I stawaj się przez swoje gesty dla słabszych coraz bogatszy. Bo żyjecie wiecznie - wytłumaczył podczas transmisji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandaliczne nagranie SOP w sieci. "Z drogi polskie ch***y! Szlachta jedzie"  
  2. W niedzielę zakupów nie zrobisz już nigdzie. Nowy zakaz handlu wykończy nawet Żabkę
  3. Śniadanie, które spala tłuszcz, obniża cholesterol i daje zastrzyk energii na cały dzień. Pokochasz je
  4. Chwilę przed śmiercią nastolatkowie opublikowali w sieci porażający film. Policja dokonała w aucie ścinającego z nóg odkrycia
  5. Do 18-letniego Marcela C. dotarło, że zabił rodziców i braciszka. Wstrząsające wydarzenia w areszcie

źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News