Najczarniejsza wizja Jackowskiego do tej pory ma się spełnić w tym miesiącu. Jasnowidz jest bardzo pewny swego

Najczarniejsza wizja Jackowskiego do tej pory ma się spełnić w tym miesiącu. Jasnowidz jest bardzo pewny swego Źródło: youtube.com/FAKT24.PL

Krzysztof Jackowski niedawno zapowiedział, że czeka nas duży konflikt zbrojny, którego udziałem ma być również Polska. Oczywiście tego typu wizje jasnowidza można włożyć między bajki, chociaż jest on wyjątkowo pewny swego. Nie zmienia to faktu, że tego typu przepowiedniami, jasnowidz sieje tylko nieuzasadnioną panikę.

Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję. Słynny "Jasnowidz z Człuchowa" przedstawił przerażający obraz przyszłości, w której nie brakuje wielkiego konfliktu zbrojnego. Tym samym dołączył do grona "wieszczy", którzy już od lat podają nieprawdziwe przeczucia o wybuchu kolejnego poważnego konfliktu zbrojnego.

Krzysztof Jackowski po raz kolejny o III Wojnie Światowej. Konflikt ma wybuchnąć we wrześniu

Jackowski, który od lat przepowiada wojnę, zdaniem wielu obserwatorów swojej kariery przestał być autorytetem w tym zakresie. O ile jasnowidzowi udaje się czasem odnaleźć zaginionych czy przewidzieć pogodę, to jego wizja konfliktu zbrojnego powtarza się przez wiele lat - i jak sami wiemy, niewiele z niej wynika. Tym razem jednak Jackowski zaręcza się, że ma rację i powinniśmy szykować się do wojny przeciwko Iranowi.

- Dziwna rzecz. Kojarzy mi się defilada. Jakieś święto narodowe w jakimś kraju. I uwaga - w trakcie tej defilady coś się stanie, coś się zacznie. Iran będzie zaatakowany z dwóch stron naraz. Wstaniemy rano i dowiemy się, że Iran został zaatakowany. Nie zawsze czas ma sens w jasnowidzeniu, ale punktem, gdzie będzie ten atak, to będzie wrzesień. Jeżeli dojdzie do ataku na Iran, Polska bardzo się zaangażuje w ten atak - mówi Jackowski

Polska odegra rolę w konflikcie

Zdaniem Jackowskiego, zaangażowanie Polski w konflikt będzie widoczne i będzie ona pomagać Stanom Zjednoczonym, które dokonają zbrojnej inwazji na azjatycki kraj. To właśnie nasz kraj z rozkazu USA ma być prowodyrem konfliktu.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok
2. 2-letnia córka zabiła swoją mamę. Kobieta konała na jej oczach

- Jeżeli dojdzie do ataku na Iran, Polska się bardzo w ten atak zaangażuje. Jest to błąd Polski, ponieważ Polska jako sojusznik w mojej ocenie niewiele znaczy dla USA, jest jak mięso armatnie. Jesteśmy dobrym biznesem dla USA - mówi "Jasnowidz z Człuchowa"

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Ujawniono szokujące fakty o śmierci siostry gwiazdora. Są wyniki testu krwi. Rodzina jest w głębokim szoku
  3. Widzowie zupełnie się tego nie spodziewali. Po pierwszym tańcu Krzysztof Ibisz nagle zapowiedział "czwartego jurora"
  4. „Nie pozwolono mi nawet pożegnać się z mężem”. Żona Radka wyjawiła kulisy jego śmierci
  5. Takich schabowych na pewno nie jadłeś. Rewelacyjny przepis, niebo w gębie!

źródło: onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News