Ważny apel Krzysztofa Jackowskiego do wszystkich Polaków! Chodzi o Wasze pieniądze

Ważny apel Krzysztofa Jackowskiego do wszystkich Polaków! Chodzi o Wasze pieniądze Źródło: screen youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski przekazał na swoim kanale na YouTube bardzo ważny apel, w którym chodzi o nasze pieniądze. Wiele osób już się na to nabrało.

Krzysztof Jackowski na swoich nagraniach zazwyczaj ostrzega nas przed rzeczami, które dopiero mają nadejść. Niektóre z wizji jasnowidza są naprawdę makabryczne i nie napełniają zbytnim optymizmem, ale tym razem Jackowski odniósł się do aktualnej sytuacji, która dotyczy wielu jego fanów, którzy mogą paść ofiarami potwornemu oszustwu.

Oszuści wpadają na coraz to bardziej zmyślne sposoby na to, w jaki sposób mogą dorwać się do naszych pieniędzy, aby położyć na nich swoje łapska. Niektórzy próbowali wyłudzać od ludzi pieniądze metodą na wnuczka, czy też policjanta. Jakiś czas temu mówiło się o czytnikach kart, które ściągają pieniądze prosto z naszego konta poprzez zbliżenie do naszego portfela, a teraz powstał sposób na Jackowskiego.

Krzysztof Jackowski ostrzega przed oszustami

Jasnowidzowie, jak i inne zjawiska nadprzyrodzone, często kojarzą nam się z różnymi akcesoriami, takimi jak amulety, wahadełka, różdżki, czy inne kryształy wypełnione odpowiednią mocą. Co prawda sam Jackowski raczej nie korzysta z tego typu przedmiotów, ale jego koledzy po fachu już jak najbardziej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co więcej, jasnowidz odkrył, że ktoś sprzedaje w Internecie amulety, które mają pochodzić od samego Jackowskiego, ale niestety jest to jedynie zwykłe oszustwo, w którym w sprytny sposób wykorzystywane jest nazwisko znanego jasnowidza. Co gorsze, jak donosi Jackowski, dostał już wiele wiadomości od osób, które dały się nabrać na to sprytne oszustwo.

 - Ja chciałbym krótko ostrzec państwa przed sprzedażą amuletów. Jakaś firma przez Internet poleca jakieś amulety, które rzekomo są ode mnie. To jest nieprawdą, nie dajcie się na to nabrać. Ja żadnych nie sprzedaje, nigdy nie sprzedawałem i nie ma to w ogóle związku ze mną - mówił Krzysztof Jackowski.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedno z polskich pięcioraczków. Nowe, druzgocące informacje Polsatu ws. pozostałej czwórki
2. Produkty w Biedronce możecie kupić o 70% taniej. Pokazujemy Wam metodę

Według tego, co udało się ustalić Jackowskiemu, za to oszustwo odpowiedzialna jest jakaś firma pochodząca z Ukrainy lub Rosji. Niestety, jasnowidz otrzymał już wiadomości od internautów, którzy zakupili dla siebie tego typu amulety, ale teraz dzięki pilnemu apelowi Jackowskiego ich liczba nie powinna tak gwałtownie rosnąć.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polska piosenkarka przed laty miała poważny wypadek. Auto zostało KOMPLETNIE zniszczone. Do dziś nie wsiadła za kierownicę
  2. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  3. Peugeot 308 już za 538 pln miesięcznie. Zapisz się na jazdy już dziś
  4. 56-latka, gdy zobaczyła mężczyzn, którzy zbiorowo zgwałcili jej córkę, ruszyła na nich z nożem. Jeden z oprawców zmarł
  5. Zdjęcie rentgenowskie głowy tego dziecka, aż odebrało lekarzom mowę. Rodzice 2-latka ostrzegają innych
  6. Nagła, niespodziewana wieść wstrząsnęła fanami. Nie żyje gwiazda "M jak miłość", "Na dobre i na złe" i wielu innych polskich seriali

źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News