Niewiarygodne, Jackowski dopiero teraz zdradził prawdę o śmierci Staraka. Nikt nic nie wiedział, porażające

Niewiarygodne, Jackowski dopiero teraz zdradził prawdę o śmierci Staraka. Nikt nic nie wiedział, porażające Źródło: youtube.com JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official TRICOLORS East News

Krzysztof Jackowski był zaangażowany w poszukiwania zaginionego na jeziorze Kisajno Piotra Woźniak-Staraka. Dopiero rok po tym dramacie jasnowidz z Człuchowa zdecydował się wyznać prawdę o śmierci znanego producenta filmowego. Niewiele osób o tym wiedziało, wizjonera o pomoc poprosili bliscy rodziny Staraków.

Krzysztof Jackowski ujawnił prawdę o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, który 18 sierpnia 2019 roku zaginął na jeziorze Kisajno. Niewiele osób wiedziało, że jasnowidz z Człuchowa również zaangażował się w poszukiwania producenta filmowego. 

Krzysztof Jackowski wyznał prawdę o śmierci Piotra Woźniak-Staraka

Mąż Agnieszki Woźniak-Starak zaginął w nocy 18 sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno k. Giżycka na Mazurach. Producent filmowy wypadł z motorówki, jego zwłoki odnaleziono dopiero po 5 dniach poszukiwań. Rok po tych tragicznych wydarzeniach o swoim udziale w sprawie opowiedział Krzysztof Jackowski. Niewiele osób wiedziało, że jasnowidz z Człuchowa również zaangażował się w pomoc rodzinie Staraków.

– Poszukiwania trwały już kilka dni, kiedy zadzwoniła do mnie pewna pani, przedstawiciel rodziny Staraków. Zapytała, czy dokonałbym wizji, na co się zgodziłem. Następnego dnia przyjechał do mnie 40-letni mężczyzna, który przedstawił się jako bliski przyjaciel rodziny. […] wręczył mi rzeczy należące do Piotra Woźniaka-Staraka: oprawione zdjęcia z żoną, ubrania. Wyraźnie było na nich czuć zapach perfum. Pierwsze, co powiedziałem: "kiedy wypadł z motorówki, już nie żył, bo był bezwładny". Zaznaczyłem na mapie, gdzie według mnie znajduje się ciało pana Staraka. Mężczyzna zrobił zdjęcie i wysłał mapę z moimi wskazówkami do ekipy nurków, która prowadziła poszukiwania – przekazał Krzysztof Jackowski w rozmowie z "Plejadą".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof Jackowski miał pomóc w odnalezieniu ciała męża Agnieszki Woźniak-Starak

Okazało się jednak, że pierwsze wskazanie jasnowidza jest błędne. Ciała nie znaleziono w typowanym przez wizjonera miejscu, dlatego Krzysztof Jackowski podjął kolejną próbę i ponownie wyznaczył na mapie obszar poszukiwań.

– Pierwszy impuls w przypadku pana Staraka był taki, że poczułem, jak on wypada z łódki plecami do wody. Kiedy do niej wpadł był już bezwiedny, bezwolny. To nie jest tak, że ja mogę rozmawiać z duszą zmarłego, ale dostaje subtelne sygnały od jego osoby. [...] Poprosiłem o więcej czasu i kolejnych kilka godzin, dalej pracowałem nad tą sprawą. Ciągle miałem odzież pana Piotra. Około godz. 21 ustaliłem swoimi sposobami drugie miejsce, które zaznaczyłem na mapie. Wysłałem zdjęcie mapy z zaznaczonym punktem, a później była cisza. Następnego dnia zobaczyłem informacje w internecie, że w nocy zostało znalezione ciało Piotra Woźniaka-Staraka. Byłem pewien, że nie miałem z tym nic wspólnego – wyznał Jackowski.

Dzisiaj grzeje: 1.TVP przekazała z samego rana druzgocącą wiadomość. Rodzina pogrążyła się w smutku, miał tylko 34 lata

2. Najwięcej zakażeń już nie na Śląsku. Nowy region wyszedł na prowadzenie, Ministerstwo Zdrowia wyjaśnia dlaczego

3. Dzieci znalazły w rzece dziwaczny przedmiot. Kiedy zorientowali się, czym jest, zamarli

W dniu odnalezienia ciała Woźniaka-Staraka, żona jasnowidza odebrała telefon od bliskiego rodziny zmarłego producenta. Mężczyzna "gorąco podziękował za pomoc w odnalezieniu ciała".

– Dla mnie to był szok. Mężczyzna był zdziwiony, że ekipa ratunkowa nie poinformowała mnie o tym, bo podobno obiecali, że mi podziękują za pomoc w poszukiwaniach – mówił jasnowidz.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od soboty nowe ograniczenia dla Polaków. Ministerstwo zaktualizowało listę ograniczeń
  2. Papież podjął ostateczną decyzję. Sławoj Leszek Głódź musi pogodzić się z losem
  3. Nowa lista czerwonych i żółtych powiatów. Jest spore zaskoczenie
  4. Łukasz Szumowski powiedział właśnie, kiedy cała Polska może stać się czerwoną strefą
  5. Pilne, bardzo ważne informacje dla tysięcy matek w całym kraju. Chodzi o dodatkowe pieniądze

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News