Czarna wizja Jackowskiego. Odważne słowa jasnowidza, ma ucierpieć wielu ludzi

Czarna wizja Jackowskiego. Odważne słowa jasnowidza, ma ucierpieć wielu ludzi Źródło: YouTube / JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski poinformował o swoich przewidywaniach na 2020 rok. Jedna z wizji jest szczególnie niepokojąca dla Polaków. Jasnowidz aż załapał się za głowę.

Krzysztof Jackowski już od lat na początku roku przewiduje wydarzenia, które będą istotne w nadchodzących miesiącach. W 2020 zdecydował się poprowadzić swoją wizję na żywo, transmitując ją za pośrednictwem kanału na YouTube. Podczas jednej z wizji aż złapał się za głowę. Wielu ludzi może stracić życie.

Krzysztof Jackowski przepowiedział ważne wydarzenia na 2020 rok

Słynny jasnowidz ma tylu zagorzałych zwolenników, co przeciwników. Mężczyzna już od wielu lat na początku każdego roku przywołuje wizje na najbliższe miesiące. W 2020 roku swoimi przepowiedniami podzielił się z fanami za pomocą swojego oficjalnego konta na platformie YouTuba. Jackowski prowadził transmisję na żywo, a widzowie mogli obserwować, jak wpada w trans, a następnie wysłuchać prognoz wynikających z jego wizji.

Tematy przepowiedni dotyczyły bardzo różnych sfer życia. Jackowski w swoim godzinnym filmie wywoływał wizje o ważnych wydarzeniach w polityce zagranicznej oraz krajowej, gospodarce, a nawet pogodzie. Jasnowidz przewiduje m.in.  zdradę Donalda Trumpa wobec bliskiego wschodu oraz kolejne strajki rolników w naszym kraju.

- Kojarzy mi się w Polsce już od wiosny duży problem w rolnictwie. Będą strajki. Rząd będzie miał pretensje do UE, że hamuje polskie rolnictwo - powiedział Jackowski.

Pod koniec transmisji Krzysztof Jackowski zdradził widzom, że Polskę czeka wielka tragedia. Mężczyzna zamknął oczy i przez chwile pozostawał w bezruchu i ciszy. Później na jego twarzy pojawił się wielki niepokój.

Krzysztof Jackowski miał wizje o wielkiej katastrofie w Polsce

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po dłuższej chwili jasnowidz szybko otworzył powieki i aż załapał się za głowę. Na jego twarzy dostrzec można było duże zaniepokojenie i nagłą nerwowość. Wyznał, że nie powinien przekazywać tej informacji, jednak postanowił się nią podzielić z widzami. W jego wizji pojawiła się katastrofa, która będzie kosztować życie wielu ludzi.

Dzisiaj grzeje: 1. Piekło w warszawskim autobusie. Koszmar niepełnosprawnej trwał kilka godzin
2. 
Ogromny pożar w zachodniej Polsce. Ponad 700 osób ewakuowanych, trwa walka z czasem

- Nie powinienem tego mówić, ale w Polsce kojarzy mi się katastrofa samolotu i będzie miało to związek z błędem nawigacji. To będzie procedura albo lądowania, albo startu i będzie to błąd nawigowania samolotu - wyznał po chwili zaniepokojony jasnowidz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta, która przeżyła 109 lat, zdradziła swój sekret. Według niej mężczyźni skracają życie
  2. Wypłata 13. emerytury obniży zwykłą emeryturę. Polaków czeka dramatyczna sytuacja
  3. Na drodze spotkała kobietę z gromadą psów. Gdy przyjrzała się im bliżej, natychmiast wyciągnęła telefon
  4. Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni
  5. Agonia dziecka trwała dniami, z głodu jadło proszek do prania. Jego mama w tym czasie oddawała się haniebnym czynnościom

źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News