Nagle w DDTVN pojawił się Krzysztof Jackowski. Wszystko poszło na żywo, widzowie nie mogą się pozbierać

Nagle w DDTVN pojawił się Krzysztof Jackowski. Wszystko poszło na żywo, widzowie nie mogą się pozbierać Źródło: Screen DDTVN

Krzysztof Jackowski jest najsłynniejszy polskim jasnowidzem, który bardzo chętnie udziela się w różnych głośnych, medialnych sprawach, jak np. zaginięcia. W ostatnim czasie jasnowidz z Człuchowa pojawił się w DDTVN. W reportażu na jego temat padły szokujące słowa. Nikt z widzów nie spodziewał się takiego wyznania.

Krzysztof Jackowski znany również jako jasnowidz z Człuchowa zajmuje się wizjonerstwem od kilkudziesięciu lat. Często angażuje się w sprawy różnych zaginięć, pomagając policji oraz detektywom. Zazwyczaj jego zadaniem jest ustalanie miejsca pobytu poszukiwanych osób. w ostatnim czasie mężczyzna pojawił się w reportażu DDTVN, gdzie zdradził wiele szczegółów ze swojego życia prywatnego. Nikt nie spodziewał się, że zdobędzie się publicznie na takie wyznanie. To nie pierwszy raz, kiedy jasnowidz pojawia się w telewizji śniadaniowej. Już poprzednio zdarzało mu się być gościem programu i opowiadać o wizjach dotyczących przyszłości i nie tylko. 

Krzysztof Jackowski w reportażu DDTVN zdradza szczegóły ze swojego życia prywatnego

Pierwsze małżeństwo Krzysztofa Jackowskiego okazało się nieudane. Doczekał się z żoną dwójki dzieci, jednak kobieta po pewnym czasie odeszła, a on zajął się wychowaniem potomków. Spędził w samotności lata, jednak przyszedł moment, kiedy po raz ponownie jego serce zapłonęło gorącym uczuciem do młodszej o 19 lat kobiety. Ich historię opowiedział w reportażu telewizji śniadaniowej. 

Żoną jasnowidza z Człuchowa jest Katarzyna Gliszczyńska. 38-latka poznała swojego przyszłego męża, dzięki jego wizjom. Kobieta zmagała się z problemami osobistymi, co skierowało ją wprost do jasnowidza. Jak wspomina wypowiedział on wówczas jedno zdanie, które okazało się ich połączyć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- No i oczywiście spotkaliśmy się. Najśmieszniejsze z tego wszystkiego było to, że mąż powiedział takie jedno zdanie, żebym skończyła to, co zaczęłam, a poznam niedługo kogoś i będę szczęśliwa - wspominała z uśmiechem kobieta. Ich znajomość rozwijała się powoli. Najpierw się zaprzyjaźnili, a dopiero później uczucie to zamieniło się w miłość. Początki nie były jednak łatwe, ponieważ jasnowidz miał ogromne kompleksy spowodowane dużą różnicą wieku. 

- Miałem z tego powodu kompleksy i to bardzo duże. Pamiętam, jak Kasia prosiła, żebyśmy poszli gdzieś do restauracji, do kawiarni, to ja mówiłem 'nie'. Zawsze sobie wyobrażałem jedną scenę - że któregoś dnia podejdzie jakiś młodzieniec przystojny z kwiatami i powie: 'Bardzo pana przepraszam. Tak mi się pana córka podoba, chciałbym się przedstawić przy panu' - wyznał Krzysztof Jackowski. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje wybitny polski aktor

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. TVP przekazało tragiczne informacje. Nie żyje polski polityk, niewyobrażalna strata

Różnica wieku okazała się nie być jednak wielką przeszkodą. Jasnowidz i Katarzyna Gliszczyńska są małżeństwem już od 12 lat. Wspólnie również pracują - żona często umawia spotkania z klientami oraz odbiera od nich rzeczy potrzebne wizjonerowi. Wyznanie Jackowskiego na temat swoich kompleksów i tylu szczegółów z życia prywatnego zaskoczyło wielu widzów. Nie spodziewali się, że mężczyzna tak bardzo się otworzy i opowie tyle na temat swojego związku. 

Źródło: TRICOLORS/East News

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kupiła mięso w Biedronce, gdy otworzyła opakowanie zamarła. Wielu klientów może być oburzonych
  2. Odnaleziono wrak gigantycznego krążownika z okresu wojny. Wiemy jak wyglądał przed zatonięciem [wideo]
  3. Chciał kopnąć psa. Kilka sekund później karma wróciła do niego ze zdwojoną siłą, nagranie zwala z nóg
  4. Roksana Węgiel przekazała radosną nowinę. Fani oniemieli, nikt nie mógł się spodziewać
  5. Potrącił dwóch małych chłopców i uciekł. Pilnie szuka go policja
  6. Samotny ojciec zabrał kilkuletnią córkę do restauracji. Po powrocie do domu zalał się łzami, nieoczekiwany finał

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News