Krzysztof Jackowski DDTVN
Screen DDTVN
Joanna Szwalikowska - 12 Września 2020

Nagle w DDTVN pojawił się Krzysztof Jackowski. Wszystko poszło na żywo, widzowie nie mogą się pozbierać

Krzysztof Jackowski jest najsłynniejszy polskim jasnowidzem, który bardzo chętnie udziela się w różnych głośnych, medialnych sprawach, jak np. zaginięcia. W ostatnim czasie jasnowidz z Człuchowa pojawił się w DDTVN. W reportażu na jego temat padły szokujące słowa. Nikt z widzów nie spodziewał się takiego wyznania.

Krzysztof Jackowski znany również jako jasnowidz z Człuchowa zajmuje się wizjonerstwem od kilkudziesięciu lat. Często angażuje się w sprawy różnych zaginięć, pomagając policji oraz detektywom. Zazwyczaj jego zadaniem jest ustalanie miejsca pobytu poszukiwanych osób. w ostatnim czasie mężczyzna pojawił się w reportażu DDTVN, gdzie zdradził wiele szczegółów ze swojego życia prywatnego. Nikt nie spodziewał się, że zdobędzie się publicznie na takie wyznanie. To nie pierwszy raz, kiedy jasnowidz pojawia się w telewizji śniadaniowej. Już poprzednio zdarzało mu się być gościem programu i opowiadać o wizjach dotyczących przyszłości i nie tylko.

Beata Szydło może być zaskoczona, że sąsiedzi zdecydowali się rozmawiać z prasąRodzinny sekret Beaty Szydło wyszedł na jaw. Sąsiedzi wszystko wygadali, ciężko uwierzyćCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski w reportażu DDTVN zdradza szczegóły ze swojego życia prywatnego

Pierwsze małżeństwo Krzysztofa Jackowskiego okazało się nieudane. Doczekał się z żoną dwójki dzieci, jednak kobieta po pewnym czasie odeszła, a on zajął się wychowaniem potomków. Spędził w samotności lata, jednak przyszedł moment, kiedy po raz ponownie jego serce zapłonęło gorącym uczuciem do młodszej o 19 lat kobiety. Ich historię opowiedział w reportażu telewizji śniadaniowej.

Żoną jasnowidza z Człuchowa jest Katarzyna Gliszczyńska. 38-latka poznała swojego przyszłego męża, dzięki jego wizjom. Kobieta zmagała się z problemami osobistymi, co skierowało ją wprost do jasnowidza. Jak wspomina wypowiedział on wówczas jedno zdanie, które okazało się ich połączyć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Katarzyna Dowbor odmieniła życie rodzinySkandaliczne warunki, mama i córka kąpały się w miskach. Katarzyna Dowbor w jednej chwili zmieniła ich życieCzytaj dalej

- No i oczywiście spotkaliśmy się. Najśmieszniejsze z tego wszystkiego było to, że mąż powiedział takie jedno zdanie, żebym skończyła to, co zaczęłam, a poznam niedługo kogoś i będę szczęśliwa - wspominała z uśmiechem kobieta. Ich znajomość rozwijała się powoli. Najpierw się zaprzyjaźnili, a dopiero później uczucie to zamieniło się w miłość. Początki nie były jednak łatwe, ponieważ jasnowidz miał ogromne kompleksy spowodowane dużą różnicą wieku.

- Miałem z tego powodu kompleksy i to bardzo duże. Pamiętam, jak Kasia prosiła, żebyśmy poszli gdzieś do restauracji, do kawiarni, to ja mówiłem 'nie'. Zawsze sobie wyobrażałem jedną scenę - że któregoś dnia podejdzie jakiś młodzieniec przystojny z kwiatami i powie: 'Bardzo pana przepraszam. Tak mi się pana córka podoba, chciałbym się przedstawić przy panu' - wyznał Krzysztof Jackowski.

Dzisiaj grzeje:

1. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje wybitny polski aktor

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. TVP przekazało tragiczne informacje. Nie żyje polski polityk, niewyobrażalna strata

Różnica wieku okazała się nie być jednak wielką przeszkodą. Jasnowidz i Katarzyna Gliszczyńska są małżeństwem już od 12 lat. Wspólnie również pracują - żona często umawia spotkania z klientami oraz odbiera od nich rzeczy potrzebne wizjonerowi. Wyznanie Jackowskiego na temat swoich kompleksów i tylu szczegółów z życia prywatnego zaskoczyło wielu widzów. Nie spodziewali się, że mężczyzna tak bardzo się otworzy i opowie tyle na temat swojego związku.

Obrazy Pikio

Źródło: TRICOLORS/East News

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kupiła mięso w Biedronce, gdy otworzyła opakowanie zamarła. Wielu klientów może być oburzonych
  2. Odnaleziono wrak gigantycznego krążownika z okresu wojny. Wiemy jak wyglądał przed zatonięciem [wideo]
  3. Chciał kopnąć psa. Kilka sekund później karma wróciła do niego ze zdwojoną siłą, nagranie zwala z nóg
  4. Roksana Węgiel przekazała radosną nowinę. Fani oniemieli, nikt nie mógł się spodziewać
  5. Potrącił dwóch małych chłopców i uciekł. Pilnie szuka go policja
  6. Samotny ojciec zabrał kilkuletnią córkę do restauracji. Po powrocie do domu zalał się łzami, nieoczekiwany finał

Siostra zauważyła niepokojące zachowanie niepełnosprawnego brataZauważyła niepokojące zachowanie niepełnosprawnego brata. Gdy poznała prawdę, natychmiast zawiadomiła służbyCzytaj dalej

Źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News