Krzysztof Jackowski twierdzi, że skontaktował się ze zmarłym. Mężczyzna miał przekazać mu, co nas czeka po śmierci

Krzysztof Jackowski twierdzi, że skontaktował się ze zmarłym. Mężczyzna miał przekazać mu, co nas czeka po śmierci Źródło: youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski podjął się bardzo trudnego tematu podczas jednej ze swoich audycji. Zgromadzonym na swoim kanale widzom zdradził, że wie, co dzieje się z człowiekiem po śmierci. To wszystko dzięki opowieściom pewnego mężczyzny, który objawił mu się pewnego dnia.

Krzysztof Jackowski wyznał, że ma wiedzę na temat tego, co dzieje się z człowiekiem po śmierci. Wie, gdzie trafiamy, jak wygląda cała "przestrzeń", która będzie nas otaczać. Wszystkiego dowiedział się podczas jednej z "wizyt" Marka Rymuszko.

Krzysztof Jackowski miał kontakt z Markiem Rymuszko

Marek Rymuszko zmarł 22 lipca 2019 roku w wieku 71 lat. Był reporterem, pisarzem, publicystą i scenarzystą, a także założycielem miesięcznika "Nieznany świat", którym kierował aż 29 lat - do swojej śmierci. Teraz Krzysztof Jackowski twierdzi, że zmarły odwiedził go w półśnie i opowiedział wszystkie szczegóły na temat tego, co następuje po śmierci i jak wygląda "ten drugi świat".

Jasnowidz z Człuchowa opowiada, że zobaczył twarz Marka Rymuszki, który przekazał mu, że "umieranie to jest wejście w siebie, w swoją świadomość, tam jest Twój świat, tu jest chwilowo złuda". Krzysztof Jackowski jest przekonany, że zmarły chciał mu przekazać to, że na tamtym świecie jesteśmy obecni cały czas, a w obecnym miejscu jesteśmy na chwilę, "nasz rdzeń i my i tak jesteśmy na tamtym świecie".

Kiedy człowiek umiera, wraca do prawdziwego domu, a świat jest złudą

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof Jackowski podczas półsnu odczuł, że w psychice i ego znajduje się cały świat i wieczna rzeczywistość. Jest też zdania, że mimo "złudy" jesteśmy nadal złączeni z drugim światem przez własne wnętrze. Oprócz tego udało się uzyskać wiele informacji na temat tego, co dzieje się w momencie śmierci, kiedy "wyłączamy" swoją obecność.

- Jak wyglądała śmierć? Stałem nagle przed drzwiami do mojego mieszkania, ocknąłem się i wtedy wróciłem do prawdziwego domu! - opowiadał Jackowskiemu zmarły redaktor.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarny piosenkarz choruje na ostrą białaczkę. Trafił do szpitala, wydał łamiące serce oświadczenie

2.Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

- Umieranie, to jest wejście w swoją krainę wyobraźni. W tym życiu nie zdajesz sobie sprawy z tego, że jesteś w tamtym świecie (...) Wszyscy jesteśmy wyobraźnią. Wówczas wracasz do świata wyobraźni (...) My nie idziemy do tamtego świata… my w nim jesteśmy! (...) To jest wracanie cały czas tam, gdzie jesteśmy. Złudą jest ten świat. Nasza świadomość jest kluczem do zrozumienia, ale ty w tym miejscu gdzie jesteś, tego nie pojmiesz. Trzeba być tu, aby zrozumieć! - tak wyglądają wiadomości, jakie przekazał Rymuszko jasnowidzowi Jackowskiemu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
  3. Znany polski aktor wywołał kontrowersje na pogrzebie Staraka. Uwaga! TVN wyemitowała materiał odkrywający prawdę o artyście
  4. Chciał tylko pojechać hulajnogą. Polsat poinformował o okropnej śmierci
  5. Znamy prawdziwy powód, dla którego Beata Tyszkiewicz odeszła z Tańca z Gwiazdami. Niewyobrażalnie smutny

Źródło: YouTube

Następny artykuł