Podczas wywiadu na żywo Krzysztof Jackowski nagle zamilkł i wpadł w trans. Potem powiedział co zobaczył w wizji

Podczas wywiadu na żywo Krzysztof Jackowski nagle zamilkł i wpadł w trans. Potem powiedział co zobaczył w wizji Źródło: youtube.com/Fakt

Krzysztof Jackowski został zaproszony do studia radia Weekend, gdzie miał udzielić wywiadu. Podczas rozmowy jasnowidz nagle zamilkł. Okazało się, że doznał wizji, a jego słowa mogą być bardzo niepokojące.

Krzysztof Jackowski znany jest ze swoich wizji dotyczących Polski i świata, które często prezentuje podczas streamów w serwisie Youtube. Tym razem słynny jasnowidz został zaproszony do radia Weekend, gdzie miał udzielić wywiadu dla słuchaczy stacji. Jak się okazało, doszło do niezwykłego zdarzenia. Wizjoner nagle zamilkł i wpadł w trans.

Krzysztof Jackowski zaskoczył dziennikarza

Podczas wywiadu w studiu Krzysztof Jackowski nagle zamilkł, a na jego twarzy pokazał się charakterystyczny wyraz skupienia. Wierni widzowie na pewno wiedzą, że to oznaka trwające wizji. Dziennikarz również miał taką świadomość. Zdumiony i jednocześnie zaciekawiony zapytał jasnowidza, co zobaczył. Na odpowiedź nie musiał długo czekać.

- Rok 2020 będzie rokiem wybuchowym na świecie. Nie będzie to spokojny rok. Będzie to bardzo groźny rok. Nie życzę nikomu tego, ale tak będzie -  powiedział wizjoner.  

Krzysztof Jackowski wspomniał także o żółtych kamizelkach we Francji. Uznał, że w Paryżu najpewniej dojdzie do kontrolowanej rewolucji, a prezydent kraju będzie miał spore kłopoty. Zapwiwedział też "Brexit 2", tym razem w wykonaniu Francji właśnie. Do tego sama Unia Europejska ma się zmagać z dużym sporem politycznym.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof Jackowski zaniepokoił słuchaczy

Z pewnością nie są to pomyślne wróżby na 2020 rok. Wygląda na to, że według jasnowidza nie będzie lekko, a świat cały czas będzie śledził coraz bardziej zaognione konflikty. Szczególnie nieciekawa sytuacja ma być w Europie, co z pewnością odbije się także na Polsce. Entuzjaści Krzysztofa Jackowskiego mają powody do zmartwień tym, co się niedługo wydarzyć.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje władca, który rządził krajem przez 50 lat. Obalił własnego ojca, błyskawicznie wyznaczono następcę

2. Koleżanka pokazała najnowsze zdjęcie z Tomaszem Lisem. Niewiarygodne, jak wygląda po udarze

Jak zwykle, jasnowidz unikał umieszczania owych wydarzeń w czasie. Zawsze zaznacza, ze w swoich wizjach nie widzi dokładnie, kiedy ma się spełnić jego przepowiednia. Według niego pewne jest jednak, że najbliższe 12 miesięcy nie będzie należało do spokojnych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  2. Jedna osoba złamie prawo, wysokie kary zapłacą wszyscy. Nowe, surowe przepisy wydrenują nam kieszenie?
  3. Jest źle z Agnieszką Chylińską. Podjęła ostateczną decyzję, od lat sobie nie radzi
  4. Karol Strasburger wyjawił smutną prawdę o zmarłej żonie. Jego 37 lat młodsza partnerka nie była zadowolona
  5. Kasjerka odezwała się w bezczelny sposób do emerytki. Reakcja seniorki jest mistrzowska, klientów zamurowało

Źródło: Youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News