Jackowski przemycił kamerę pod kurtką, wiele ryzykował. Nagranie będzie wstrząsem dla wielu

Jackowski przemycił kamerę pod kurtką, wiele ryzykował. Nagranie będzie wstrząsem dla wielu Źródło: youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski na ostatniej transmisji przyznał się, że podejmował gigantyczne ryzyko. Pod kurtką trzymał kamerę i nagrywał coś, za co mógł ponieść poważne konsekwencje.

Krzysztof Jackowski zawsze wie, jakie tematy najbardziej poruszają internautów. Dlatego, gdy dzieje się coś naprawdę dużego (np. zaginięcie Piotra Woźniak-Staraka), korzysta ze swoich umiejętności i dzieli się z widzami swoimi wizjami. Teraz zdradził swój inny sekret, dotyczący pewnego wydarzenia, które elektryzowało Polaków.

Krzysztof Jackowski zdradza kolejne tajemnice, na temat swoich niezwykłych znajomości. Sporo wtedy ryzykował

Jasnowidz z Człuchowa działalnością jako medium zajmuje się już od bardzo dawna, a jego działalność gospodarcza zarejestrowana jest jako "usługi paranormalne". Swoje wizje oferował klientom także w okresie tuż po transformacji ustrojowej, kiedy szczególnie w Polsce rozwinęła się przestępczość. Na wizyty do Jackowskiego przychodzili Polscy gangsterzy, w tym Pershing kierujący niesławną grupą ożarowską.

W ostatnim czasie wzrasta zainteresowanie tym okresem, między innymi za sprawą coraz częściej pojawiających się spowiedzi-biografii byłych gangsterów, którzy w książkach opowiadają zakulisowe historie z polskiego półświatka. Dlatego też Krzysztof Jackowski zdecydował się zdradzić kilka faktów, które wiedział o niesławnych, polskich, gangsterach. Okazało się, że jednego potajemnie nagrywał kamerą.

Okazuje się, że Krzysztof Jackowski wciąż posiada w archiwum nagrania

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Mam film na VHS, tylko muszę go znaleźć w archiwum u siebie. Kręciłem go sam, kiedy byłem z "Pershingiem" w Stanach Zjednoczonych, gdzie gra w ruletkę i przegrywa chyba wielkie pieniądze. To było w Las Vegas. Jakoś udało mi się "przemycić" kamerę pod kurtką. Znajdę ten film i go puszczę. Niezwykle grał - opowiadał Krzysztof Jackowski.

Dzisiaj grzeje: 1. Syn brutalnie gwałcił matkę. Zgotował jej piekło, nie czuje się winny
2. Tomasz Lis pilnie przewieziony do szpitala, jego stan jest poważny. Wylądował na oddziale intensywnej terapii

Nie da się ukryć, że jasnowidz sporo ryzykował, nagrywając gangstera tuż pod jego nosem. Nie wiadomo, jakby zareagował Andrzej K. gdyby dowiedział się, że jasnowidz, powiernik jego wielu tajemnic, cały czas go nagrywa. Krzysztof Jackowski wciąż nie zdradza wszystkich szczegółów swojej znajomości z Pershingiem, pozostawiając wiele niedopowiedzeń. Jakiś czas temu przyznał, że przewidział zamachy na niego, oraz jego ostateczną śmierć w słynnym zabójstwie, które niegdyś elektryzowało cały kraj.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przykra prawda o państwu Gucwińskich. Na jaw wyszła lata po ich telewizyjnym debiucie
  2. Biedronka ogłasza nowe godziny. Ważne zmiany dla klientów
  3. Nie żyje 14-letnia gwiazda. Chłopiec zagrał w słynnym serialu
  4. Sytuacja wygląda bardzo groźnie. Ogromna awaria w centrum Polski
  5. Przełomowe informacje, Agnieszka Woźniak Starak przerywa milczenie. Zrobiła relacje na żywo

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News