Światowe konflikty przybierają na sile, a Jackowski miał wizję, co wtedy stanie się z Polską. To nie są dobre informacje

Światowe konflikty przybierają na sile, a Jackowski miał wizję, co wtedy stanie się z Polską. To nie są dobre informacje Źródło: youtube/jasnowidz Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski jeszcze niedawno przewidywał, że we wrześniu wybuchnie konflikt zbrojny. Choć z terminem się nieco pomylił, to wygląda na to, że spełniają się jego czarne wizje. Jasnowidz z Człuchowa powiedział także, jaki będzie w tym udział Polski.

Krzysztof Jackowski straszył apokaliptycznymi wizjami, które zapowiadały światowy konflikt zbrojny. Według jego przepowiedni, we wrześniu miały rozpocząć się pierwsze walki zbrojne, a później z tego miała rozpętać się III wojna światowa. Wtedy też zapowiadał, że może się nieco pomylić z terminem i w tej kwestii miał rację. Jasnowidz z Człuchowa uważa, że Polska zaangażuje się w konflikt.

Krzysztof Jackowski przerażony. Sprawdzają się jego najgorsze wizje

Niedawno w mediach huknęła wiadomość o tureckiej interwencji w Syrii. Siły zbrojne kraju rządzonego przez Erdogana, wraz z Syryjską Armią Narodową, rozpoczęły operację pod kryptonimem "Wiosna pokoju". Walczą oni przeciwko Partii Pracujących Kurdystanu, Powszechnym Jednostkom Ochrony oraz ISIS. Są już pierwsze ofiary.

- Naszą misją jest zapobiegnięcie utworzenia korytarza terrorystycznego na naszej południowej granicy i przywrócenie pokoju w regionie - napisał na Twitterze Erdogan. Według oświadczenia rządu, interwencja zbrojna potrwa aż do zapewnienia stabilizacji i zniszczenia komórek terrorystycznych.

Krzysztof Jackowski wrzucił na platformę YouTube film, który zatytułował "Zaczyna się to, co zapowiadałem". Jasnowidz z Człuchowa jest pełen obaw w związku z zaogniającym się konfliktem.

Krzysztof Jackowski mówi o roli Polski w konflikcie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

-  Sytuacja, którą mamy w Syrii, zbiega się z tym, co ja zapowiadałem. Ja mówiłem, że do tego konfliktu może dojść we wrześniu, choć teraz mamy październik. Moim zdaniem ten konflikt może się przerodzić w coś bardzo gorącego - mówił z nieskrywanymi obawami Krzysztof Jackowski. Przeczuwa, że Polska może włączyć się do wojny.

- Moim zdaniem Polska zaangażuje się w ten konflikt. Może nie militarnie, ale nasze terytorium będzie do dyspozycji - mówił Krzysztof Jackowski.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Odeszła w cierpieniu
2. Pilny apel polskiej policji. Wyszedł na grzyby, jego koszmar trwa już trzeci dzień

Jasnowidz powiedział, że jego zdaniem interwencja w Syrii jest wynikiem współpracy tureckiego rządu z amerykańskim. Choć Stany Zjednoczone nie udzieliły oficjalnie poparcia działaniom Erdogana, to spekuluje się, że miało być to "ciche przyzwolenie". To właśnie z USA ma wiązać się udział Polski w konflikcie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
  3. 13-letnia córka Wiśniewskiego przeszła spektakularną metamorfozę. Efekty odbierają mowę
  4. Druzgocące doniesienia godne największego potępienia. Zszargali pamięć o Korze w niewybaczalny sposób
  5. 82-latka uwielbia randkować. Nie może opędzić się od kochanków poniżej 35 roku życia

Źródło: Super-Express

Następny artykuł